Bridgeport Slow Pitch Softball League Championships (All Divisions)
Year	(League)	Champ				Runner-Up
1959   	(Slow Pitch)	Phil Tavani's Market		Good Fellowship House
1960	(Slow Pitch)	Phil Tavani's Market		Gateway Diner
1961	(Slow Pitch)	St. Augustine			Bridgeport Post Office
1962	(Bridgeport)	Triple S Club			Bridgeport Fire Co. # 1
1963	(Bridgeport)	Gateway Diner			Swedesburg Fire Company
1964	(Bridgeport)	Swedesburg Fire Co.		Goodwill Esso
1965	(Bridgeport)	Al's Cold Cuts			Goodwill Esso
1966	(Bridgeport)	Al's Cold Cuts			Bridgeport Fire Co. # 1
1967	(Bridgeport)	Al's Cold Cuts			Bridgeport Fire Co. # 1
1968	(Bridgeport)	Lozinak Electric		Al's Cold Cuts
1969	(Bridgeport)	St. Valentine's Lodge		Triple S Club
1970	(Bridgeport)	Bridgeport Pharmacy		Triple S Club
1971	(Bridgeport)	Bridgeport Pharmacy		Triple S Club
1972	(Bridgeport)	Triple S Club (A)		Bridgeport Pharmacy (B)
	(A-Division)	Triple S Club			Mt. Carmel
	(B-Division)	Bridgeport Pharmacy		Bridgeport Fire Company
1973	(Bridgeport)	Bridgeport Pharmacy (B)		Triple S Club (A)
	(A-Division)	Triple S Club			Roma Cafe
	(B-Division)	Bridgeport Pharmacy		Ragusa Hauling
1974	(Bridgeport)	Wit's Bar (B)			Ragusa Hauling (A)
	(A-Division)	Ragusa Hauling			Mt. Carmel Club
	(B-Division)	Wit's Bar			Swedesburg A.A.
1975	(Bridgeport)	Triple S Club (A)		Services Unlimited (B)
	(A-Division)	Triple S Club			GW Corson
	(B-Division)	Services Unlimited		Swedeland Fire Company
1976	(Bridgeport)	Maloney's Auto Body (A)		Carver Center (B)
	(A-Division)	Maloney's Auto Body		Triple S Club	
	(B-Division)	Carver Community Center		Swedesburg A.A.
1977	(Bridgeport)	Maloney's Auto Body (A)		Norristown Sandblast (B)
	(A-Division)	Maloney's Auto Body		Triple S Club	
	(B-Division)	Norristown Sandblast		Swedesburg A.A.
1978	(Bridgeport)	Triple S Club (A)		Continental Reality (B)
	(A-Division)	Triple S Club			Swedeland Fire Company
	(B-Division)	Continental Reality		Swedesburg Fire Company
1979	(Bridgeport)	Triple S Club			Norristown Sporting Goods
1980	(Bridgeport)	Norr. Sport. Goods (A)		Triple S Club (B)
	(A-Division)	Norristown Sporting Goods	Maenner-Chor Club
	(B-Division)	Triple S Club			Pro Pool	
1981	(A -Division)	Triple S Club			Tony Rich
	(B -Division)	Bridgeport Paint Center (B-1)	Standard Power (B-2) (MVP-Chip Capinski) 
	(B1-Division)	Bridgeport Paint Center  	Bednar's Auto
	(B2-Division)	Standard Power			Desimone's Cafe
1982	(A -Division)	Goodwill Fire Co. (South)	Marchese Honda (North)
	(A- North-Div)	Marchese Honda			Norristown Sporting Goods
	(A- South-Div)	Goodwill Fire Company		Rossi's Bar
	(B1-Division)	Bruno's Towing			Bridgeport Paint Center
	(B2-Division)	CBC				Philadelphia Gear
1983	(A -Division)	Al's Cold Cuts (National)	Tony Rich (American)
	(A- American)	Tony Rich			Perrone's Catering
	(A- National)	Al's Cold Cuts			Marchese Honda
	(B -Division)	St. Valentine Club (West)	Metzgar's Painting (East)
	(B- East-Div)	Metzgar's Painting		Danny's Arco
	(B- West-Div)	St. Valentine Club  		MSS Club
	(C -Division)	Drewicz Contractors (North)	Wildcats (South)
	(C -North-Div)	Wildcats			CBC
	(C- South-Div)	Drewicz Contractors		Koser Brothers Reality
1984	(A -Division)	Triple S Club			B.J. Sportsworld
	(B -Division)	Michael's Deli (National)	Metzgar's Painting (American)
	(B -American)	Metzgar's Painting		Victor's Cleaners
	(B -National)	Michael's Deli			Bridgeport Sportsmen Club
	(C -Division)	Koser Brothers (National)	B&B Hobby (American)
	(C -American)	B&B Hobby			CBC
	(C -National)	Koser Brothers Reality		J&R Lounge
1985	(A -Division)	Al's Cold Cuts			Academy Insurance
	(B -Division)	ADP (B-2)			Michael's Deli (B-1)
	(B1-Division)	Michael's Deli			Victor's Cleaners
	(B2-Division)	ADP				Metzgar's Painting
	(C -Division)	Chapel Pharmacy			Keil Welding
1986 	(A -Division)	Al's Cold Cuts			DSI
	(B -Division)	The Inn				Rossi's Bar
	(C -Division)	Koser Brothers Reality		Oyster House
1987	(A -Division)	Al's Cold Cuts			Marchese Honda
	(B -Division)	Metzgar's Painting		Victor's Cleaners
	(C -Division)	Bridgeport Park 'n' Rec		Thorngate Uniforms
1988	(A -Division)	J.P. Mascaro			Marchese Honda
	(B -Division)	Falcone Painting		Metzgar's Painting
	(C -Division)	Checker's Restaurant		Frank's Pub
1989	(A1 -Division)	Riley Sales			Great Valley Recycle
	(A2 -Division)	Swedeland Fire Co.		Franzone's Pizza
	(B1 -Division)	Checker's Restaurant		Ritrovato's Dentistry
	(B2 -Division)	Thorngate Uniforms		Bucci Jewelers
1990	(A -Division)	Grand Slam USA			Triple S Club
	(B1 -Division)	Chapel Pharmacy			Mark Katrona Roofing
	(B2 -Division)	Tilton Telephone		Bucci Jewelers
1991	(A1 -Division)	Triple S Club			American Collision
	(A2 -Division)	Cannon Roofing			TNT Sports Club
	(B1 -Division)	Bucci Jewelers			Chapel Pharmacy
	(B2 -Division)	B-2 Bombers			Indians
1992	(Division-1)	American Collision		Triple S Club
	(Division-2)	Quigley Painting		Russo Real Estate
	(Division-3)	Bud's				Moe's Tavern
1993	(Division-1)	Reality One			American Collision
	(Division-2)	MAD Exterminators 		Luciano's Tavern
	(Division-3)	Porgie's Pizza 			Ken's Lawn Care
1994	(Division-1)	Triple S Club			Knight's of Columbus	(MVP-Kevin Alderfer, Triple S)
	(Division-2)	Luciano's Tavern		Pepper's Restaurant
	(Division-3)	Arrowhead Builders		Pizza Time Saloon
1995	(Bpt. Cup)	Cannon Roofing (A)		Serve-Pro (C)
	(A -Division)	Cannon Roofing			Outer Design Landscaping
	(B -Division)	Pepper's Restaurant		BDT
	(C -Division)	Serve Pro			Ultra Products
1996	(Bpt. Cup)	Cannon Roofing (A)		Catagnus Rapid Recycle (C)
	(A -Division)	Cannon Roofing			Camelot
	(B -Division)	Brook Tavern			Natale & Onufer Roofing
	(C -Division)	Catagnus Recycle		Rupp's Minuteman Press	
1997	(Bpt. Cup)	DePaul Const. (Upper)		Rupp's Press (Lower)
 	(Upper Div.)	DePaul Construction		Harcourt Construction
	(Lower Div.)	Rupp's Minuteman Press		Steel Curtain
1998	(Bridgeport)	Franzone's Pizza		Triple S Club
1999	(Bridgeport)	Frank's Pub Hitmen		Swedeland Fire Company
2000	(Bridgeport)	The Franchise			Furino's Catering
2001	(Bridgeport)	The Hitmen			The Franchise
2002	(Bridgeport)	Bridgeport Pizza/Players	Franzone's Pizza	(MVP-Jason Washington, Players)
2003	(Bridgeport)	Players Club			Next Level		(MVP-Joe McFarlane, Players)
2004	(A -Division)	Cannon Roofing			The Franchise
	(B -Division)	Storehouse			Debus
2005	(A -Division)	Page Renovations		Peppers Restaurant Red	(MVP-Skitz DiFiore, Page)
	(B -Division)	Users				Allied Wire & Cable
2006	(Bridgeport)	Peppers Restaurant		Iacovino's Tavern-I	(MVP-Loe Raieta, Peppers)
2007	(Bridgeport)	Users				Ron Davis Auto
2008	(Bridgeport)	Desimone's Cafe			Antenucci Electric
2009	(Bridgeport)	Ron Davis Auto			Dolce Vita
2010	(Bridgeport)	Ron Davis Auto			Bridgeport Park 'n' Rec
2011	(Bridgeport)	Ron Davis Auto			CBC
2012 	(Bridgeport) 	Conshy Crush 			CCMM
2013 	(Bridgeport) 	Ron Davis Auto 			CBC
2014 	(Bridgeport) 	Oshinsky Law			Ron Davis Auto
2015 	(Bridgeport) 	Execupharm			Barren Hill Fire Company
 
Bridgeport Slow Pitch Softball League A-Division/Division-1/A1-A2/Upper/Cup Championships
Year	(League)	Champ				Runner-Up
1959   	(Slow Pitch)	Phil Tavani's Market		Good Fellowship House
1960	(Slow Pitch)	Phil Tavani's Market		Gateway Diner
1961	(Slow Pitch)	St. Augustine			Bridgeport Post Office
1962	(Bridgeport)	Triple S Club			Bridgeport Fire Co. # 1
1963	(Bridgeport)	Gateway Diner			Swedesburg Fire Company
1964	(Bridgeport)	Swedesburg Fire Co.		Goodwill Esso
1965	(Bridgeport)	Al's Cold Cuts			Goodwill Esso
1966	(Bridgeport)	Al's Cold Cuts			Bridgeport Fire Co. # 1
1967	(Bridgeport)	Al's Cold Cuts			Bridgeport Fire Co. # 1
1968	(Bridgeport)	Lozinak Electric		Al's Cold Cuts
1969	(Bridgeport)	St. Valentine's Lodge		Triple S Club
1970	(Bridgeport)	Bridgeport Pharmacy		Triple S Club
1971	(Bridgeport)	Bridgeport Pharmacy		Triple S Club
1972	(Bridgeport)	Triple S Club (A)		Bridgeport Pharmacy (B)
	(A-Division)	Triple S Club			Mt. Carmel
	(B-Division)	Bridgeport Pharmacy		Bridgeport Fire Company
1973	(Bridgeport)	Bridgeport Pharmacy (B)		Triple S Club (A)
	(A-Division)	Triple S Club			Roma Cafe
	(B-Division)	Bridgeport Pharmacy		Ragusa Hauling
1974	(Bridgeport)	Wit's Bar (B)			Ragusa Hauling (A)
	(A-Division)	Ragusa Hauling			Mt. Carmel Club
	(B-Division)	Wit's Bar			Swedesburg A.A.
1975	(Bridgeport)	Triple S Club (A)		Services Unlimited (B)
	(A-Division)	Triple S Club			GW Corson
	(B-Division)	Services Unlimited		Swedeland Fire Company
1976	(Bridgeport)	Maloney's Auto Body (A)		Carver Center (B)
	(A-Division)	Maloney's Auto Body		Triple S Club	
	(B-Division)	Carver Community Center		Swedesburg A.A.
1977	(Bridgeport)	Maloney's Auto Body (A)		Norristown Sandblast (B)
	(A-Division)	Maloney's Auto Body		Triple S Club	
	(B-Division)	Norristown Sandblast		Swedesburg A.A.
1978	(Bridgeport)	Triple S Club (A)		Continental Reality (B)
	(A-Division)	Triple S Club			Swedeland Fire Company
	(B-Division)	Continental Reality		Swedesburg Fire Company
1979	(Bridgeport)	Triple S Club			Norristown Sporting Goods
1980	(Bridgeport)	Norr. Sport. Goods (A)		Triple S Club (B)
	(A-Division)	Norristown Sporting Goods	Maenner-Chor Club
	(B-Division)	Triple S Club			Pro Pool	
1981	(A -Division)	Triple S Club			Tony Rich
1982	(A -Division)	Goodwill Fire Co. (South)	Marchese Honda (North)
	(A- North)	Marchese Honda			Norristown Sporting Goods
	(A- South)	Goodwill Fire Company		Rossi's Bar
1983	(A -Division)	Al's Cold Cuts (National)	Tony Rich (American)
	(A- American)	Tony Rich			Perrone's Catering
	(A- National)	Al's Cold Cuts			Marchese Honda
1984	(A -Division)	Triple S Club			B.J. Sportsworld
1985	(A -Division)	Al's Cold Cuts			Academy Insurance
1986 	(A -Division)	Al's Cold Cuts			DSI
1987	(A -Division)	Al's Cold Cuts			Marchese Honda
1988	(A -Division)	J.P. Mascaro			Marchese Honda
1989	(A1 -Division)	Riley Sales			Great Valley Recycle
	(A2 -Division)	Swedeland Fire Co.		Franzone's Pizza
	(Fall League)	Ritrovato's Dentistry		Bucci Jewelers
1990	(A -Division)	Grand Slam USA			Triple S Club
1991	(A1 -Division)	Triple S Club			American Collision
	(A2 -Division)	Cannon Roofing			TNT Sports Club
1992	(Division-1)	American Collision		Triple S Club
1993	(Division-1)	Reality One			American Collision
1994	(Division-1)	Triple S Club			Knight's of Columbus	(MVP-Kevin Alderfer, Triple S)
1995	(Bpt. Cup)	Cannon Roofing (A)		Serve-Pro (C)
	(A -Division)	Cannon Roofing			Outer Design Landscaping
1996	(Bpt. Cup)	Cannon Roofing (A)		Catagnus Rapid Recycle (C)
	(A -Division)	Cannon Roofing			Camelot
1997	(Bpt. Cup)	DePaul Const. (Upper)		Rupp's Press (Lower)
 	(Upper Div.)	DePaul Construction		Harcourt Construction
1998	(Bridgeport)	Franzone's Pizza		Triple S Club
1999	(Bridgeport)	Frank's Pub Hitmen		Swedeland Fire Company
2000	(Bridgeport)	The Franchise			Furino's Catering
2001	(Bridgeport)	The Hitmen			The Franchise
2002	(Bridgeport)	Bridgeport Pizza/Players	Franzone's Pizza	(MVP-Jason Washington, Players)
2003	(Bridgeport)	Players Club			Next Level		(MVP-Joe McFarlane, Players)
2004	(A -Division)	Cannon Roofing			The Franchise
2005	(A -Division)	Page Renovations		Peppers Restaurant Red	(MVP-Skitz DiFiore, Page)
2006	(Bridgeport)	Peppers Restaurant		Iacovino's Tavern-I	(MVP-Loe Raieta, Peppers)
2007	(Bridgeport)	Users				Ron Davis Auto
2008	(Bridgeport)	Desimone's Cafe			Antenucci Electric
2009	(Bridgeport)	Ron Davis Auto			Dolce Vita
2010	(Bridgeport)	Ron Davis Auto			Bridgeport Park 'n' Rec
2011	(Bridgeport)	Ron Davis Auto			CBC
2012 	(Bridgeport) 	Conshy Crush 			CCMM
2013 	(Bridgeport) 	Ron Davis Auto 			CBC
2014 	(Bridgeport) 	Oshinsky Law			Ron Davis Auto
2015 	(Bridgeport) 	Execupharm			Barren Hill Fire Company

        
Bridgeport "B" Division/Division-2/B1-B2/Lower Softball League Championships
Year	(Div.)	Champ				Runner-Up
1981	(B)	Bridgeport Paint Center (B-1)	Standard Power (B-2) (MVP-Chip Capinski) 
	(B1)	Bridgeport Paint Center  	Bednar's Auto
	(B2)	Standard Power			Desimone's Cafe
1982	(B1)	Bruno's Towing			Bridgeport Paint Center
	(B2)	CBC				Philadelphia Gear
1983	(B)	St. Valentine Club (West)	Metzgar's Painting (East)
	(East)	Metzgar's Painting		Danny's Arco
	(West)	St. Valentine Club  		MSS Club
1984	(B)	Michael's Deli (National)	Metzgar's Painting (American)
	(Amer.)	Metzgar's Painting		Victor's Cleaners
	(Nat.)	Michael's Deli			Bridgeport Sportsmen Club
1985	(B)	ADP (B-2)			Michael's Deli (B-1)
	(B1)	Michael's Deli			Victor's Cleaners
	(B2)	ADP				Metzgar's Painting
1986	(B)	The Inn				Rossi's Bar
1987	(B)	Metzgar's Painting		Victor's Cleaners
1988	(B)	Falcone Painting		Metzgar's Painting
1989	(B1)	Checker's Restaurant		Ritrovato's Dentistry
	(B2)	Thorngate Uniforms		Bucci Jewelers
1990	(B1)	Chapel Pharmacy			Mark Katrona Roofing
	(B2)	Tilton Telephone		Bucci Jewelers
1991	(B1)	Bucci Jewelers			Chapel Pharmacy
	(B2)	B-2 Bombers			Indians
1992	(2)	Quigley Painting		Russo Real Estate
1993	(2)	MAD Exterminators 		Luciano's Tavern
1994	(2)	Luciano's Tavern		Pepper's Restaurant
1995	(B)	Pepper's Restaurant		BDT
1996	(B)	Brook Tavern			Natale & Onufer Roofing
1997	(Lower)	Rupp's Minuteman Press		Steel Curtain
1998-03	NO "B" Division - Bridgeport League had one division only
2004 	(B)	Storehouse			Debus
2005 	(B)	Users				Allied Wire & Cable
2006-present	NO "B" Division - Bridgeport League had one division only

        
Bridgeport "C" Division/Division-3 Softball League Championships
Year	(Div.)	Champ				Runner-Up
1983	(C)	Drewicz Contractors (North)	Wildcats (South)
	(North)	Wildcats			CBC
	(South)	Drewicz Contractors		Koser Brothers Reality
1984	(C)	Koser Brothers (National)	B&B Hobby (American)
	(Amer.)	B&B Hobby			CBC
	(Nat.)	Koser Brothers Reality		J&R Lounge
1985	(C)	Chapel Pharmacy			Keil Welding
1986	(C)	Koser Brothers Reality		Oyster House
1987	(C)	Bridgeport Park 'n' Rec		Thorngate Uniforms
1988	(C)	Checker's Restaurant		Frank's Pub
1989	NO "C" Division - "A" and "B" Divisions only
1990	NO "C" Division - "A" and "B" Divisions only
1991	NO "C" Division - "A" and "B" Divisions only
1992	(3)	Bud's				Moe's Tavern
1993	(3)	Porgie's Pizza 			Ken's Lawn Care
1994	(3)	Arrowhead Builders		Pizza Time Saloon
1995	(C)	Serve Pro			Ultra Products
1996	(C)	Catagnus Recycle		Rupp's Minuteman Press	
1997	NO "C" Division - "Upper" and "Lower" Divisions only
1998-03	NO "C" Division - Bridgeport League had one division only
2004	NO "C" Division - Bridgeport League had A and B divisions only
2005	NO "C" Division - Bridgeport League had A and B divisions only
2006-present	NO "C" Division - Bridgeport League had one division only
 
 

        

        
Plymouth "Unlimited Arc" Softball Championships
(Plymouth Cup Series; 1979 - present  / C vs. B;  B/C winner vs. A)
Year	Champ (Division)		Runner-Up (Division)
1969	 - No Information available 
1970	Gambone's Tavern		?
1971	Plymouth Hotel			Gambone's Tavern
1972	Ply-Mar Construction		PSM
1973	Ply-Mar Construction		Totaro's Tavern
1974	Ply-Mar Construction		Bono Venders
1975	Ply-Mar Construction		Bono Venders
1976	Ply-Mar Construction		Bono Venders
1977	Ply-Mar Construction		Hide-Out
1978 A	B&M Auto			Samson Paper Company
     B	Get-A-Way Travel		Marchese Honda
1979	B&M Auto 		(A)	Techni-Tool 		(C)
1980	Pergine Brothers 	(A)	Conshohocken A.A. 	(C)
1981	Stevens-Korkus 		(B)	Admiral Carpets 	(A)
1982	Pergine Brothers 	(A)	B. Rathbones 		(B)
1983	Mt. Carmel Club		(A)	Phil's Tavern 		(C)
1984	Phils Tavern 		(A)	Bednar Auto 		(C)
1985	Riley Sales 		(A)	Cherry Tree 		(B)
1986	Cherry Tree 		(A)	O'Donnels Brown Derby	(B)
1987	Riley Sales 		(A)	Lozinak Electic 	(B)
1988	Conshohocken Bakery 	(A)	Recycle Metals 		(B)
1989	Wooden Nickel 		(A)	Viola Contractors 	(C)
1990	Wooden Nickel 		(A)	Bucci Jewelers 		(B)
1991	Viola Contractors 	(A)	Rupp's Minuteman Press 	(B)
1992	Bridgeport Recreation 	(B)	Viola Contractors 	(A)
1993	IMS America 		(B)	Paragon Packaging 	(A)
1994	Holy Savior 		(A)	Lee Park 		(C)
1995	Lee Park 		(B)	Steppy's Place 		(A)
1996	Lee Park 		(A)	Bent Elbo 		(B)
1997	Carl Rost & Sons	(A)	Reed's Center Sq. Hotel	(B)
1998	Carl Rost & Sons	(A)	Black Bull Tavern	(B)
1999	Norristown Titans	(B)	New Valley Tavern	(A)
2000	Norristown Titans	(A)	Old Black Horse Tavern	(B)
2001	J&J Painting		(A)	Montgomery Brothers	(B)
2002	J&J Painting		(A)	IKEA			(B)
2003	Montgomery Brothers 	(A)	Reed's Center Square II	(B)
2004	Montgomery Brothers 	(A)	CBC			(B)
2005	FWOT			(B)	Black Horse Tavern	(A)
2006	Boathouse		(B)	Black Horse Tavern	(A)
2007	Boathouse		(B)	Great American Pub	(B)
2008	Bergey's Sports Bar	(A)	Athena Controls		(C)
2009 	New Valley Tavern 	(B) 	Reed's Black 		(A)
2010 	Boathouse 		(A) 	Fryer Construction 	(B)
2011 	Boathouse 		(A) 	Fryer Construction 	(B)
2012 	Great American Pub 	(A) 	Pepperoncini 		(B)
2013 	Great American Pub 	(A) 	Berks Painting 		(B)
2014 	Great American Pub 	(A) 	Azteca		 	(B)
2015 	Great American Pub 	(A) 	Brother Paul's	 	(B)
Plymouth Softball League Divisional Championships
Year	Div.	Champ				Runner-Up
1979	A	B&M Auto			Murray Motors
	B	Charlie G's			Keystone Hydraulics
	C	Techni-Tool			Crispus Attucks
1980	A	Pergine Brothers		Murray Motors
	B	Charlie G's			Mega Products
	C	Conshohocken A.A.		Zimmerman's
1981	A	Admiral Carpets			Pergine Brothers
	B	Stevens-Korkus			Conshohocken A.A.
	C	Victory Metals			Weyerhauser
1982	A	Pergine Brothers		Mt. Carmel Club
	B	B. Rathbones			Techni-Tool
	C	Phil's Tavern			Weyerhauser
1983	A	Mt. Carmel Club			Conshohocken A.A.
	B	Cherry Tree			Cahill Accounting
	C	Phil's Tavern			Weyerhauser
1984	A	Phil's Tavern			Conshohocken A.A.
	B	B.J. Sportsworld		J&B Waterproofing
	C	Bednar's Auto			E.F. Moore
1985	A	Riley Sales			Eons Night Club
	B	Cherry Tree			Mirable Beverage
	C	Plymouth Fire Company		Fairview Motors
1986	A	Cherry Tree			Mt. Carmel Club
	B	O'Donnell's Brown Derby		Lozinak Electric
	C	Florig's Equipment		BCM Bombers
1987	A	Riley Sales			Cherry Tree
	B	Lozinak Electric		Elite Sportswear
	C	Viola Contractors		Indians
1988	A	Conshohocken Bakery		Riley Sales
	B	Recycle Metals			Lozinak Electric
	C	Marchese-AMC-Jeep		Howard Louis Company
1989	A	Wooden Nickel			Conshohocken Bakery
	B	Jay Gress			Bucci Jewelers
	C	Viola Contractors		Indians
1990	A	Wooden Nickel			Plymouth Auto Sales
	B	Bucci Jewelers			Rupp's Minuteman Press
	C	Indians				BCM Bombers
1991	A	Viola Contractors		New Valley Tavern
	B	Rupp's Minuteman Press		Black Horse Graphics
	C	Lozinak Electric		BCM Bombers
1992	A	Viola Contractors		New Valley Tavern
	B	Bridgeport Recreation		Tri-State
	C	BCM Centenials			Plymouth Ambulance
1993	A	Paragon Packaging		New Valley Tavern
	B	IMS America			Tri-State
	C	Plymouth Ambulance		Lozinak Electric
1994	A	Holy Saviour			Steppy's Place
	B	C-Boys				Lozinak Electric
	C	Lee Park			Preferred Real Estate
1995	A	Steppy's Place			New Valley Tavern
	B	Lee Park			Reed's Bar
	C	Carl Rost & Sons		Luken's Steel
1996	A	Lee Park			Steppy's Place
	B	Bent Elbo			Carl Rost & Sons
	C	McCarey's Pub			Luken's Steel
1997	A	Carl Rost & Sons		Lee Park
	B	Reed's Center Sq. Hotel		IKEA
	C	Montgomery Brothers		McCloskey Plumbing
1998	A	Carl Rost & Sons		Steppy's Place
	B	Black Bull Tavern		Reed's Center Square Hotel
	C	McCloskey Plumbing		Quaker Chemical
1999	A	New Valley Tavern		McCloskey Plumbing
	B	Norristown Titans		IKEA
	C	Quaker Chemical			IRI Bandits
2000	A	Norristown Titans		New Valley Tavern
	B	Old Black Horse Tavern		IKEA
	C	Paul's Auto			IRI Bandits
2001	A	J&J Painting			Norristown Titans
	B	Montgomery Brothers		McGregor's Pub
	C	JayDor				Devil Rays
	
2002	A	J&J Painting			Norristown Titans
	B	IKEA				Synygy
	C	IRI Bandits			Devil Rays
2003	A	Montgomery Brothers		IKEA
	B	Reed's Center Square II		McGregor's Pub
	C	Ply Mar Construction		IRI Bandits
2004	A	Montgomery Brothers		J&J Painting
	B	CBC				Hooters KOP
	C	Misfits				Frank's Pub
2005	A	Black Horse Tavern		J&J Painting
	B	FWOT				Bridgeport Rib-House
	C	Pizza Time Saloon		Chaps Tap Room
2006	A	Black Horse Tavern		Fryer Construction
	B	Boathouse			Whitpain Tavern
	C	Red Sox				Nick Salamone Construction
2007	A	Boathouse			Black Horse Tavern
	B	Great American Pub		Red Sox
	C	Nick Salamone Construction	Valley Forge Beef & Ale
2008	A	Bergey's Sports Bar		Boathouse
	B	Bridgeport Rib-House		The Agency
	C	Athena Controls			Pepperoncini

2009 	A 	Reed's Black 			Boathouse
	B 	New Valley Tavern 		Reed's Center Square Hotel
	C 	Pepperoncini 			Brass Lock and Key

2010 	A 	Boathouse 			Great American Pub
	B 	Fryer Construction 		Pizza Time
	C 	US Hotel 			Whitpain Tavern

2011 	A 	Boathouse 			Lenny's Deli/CRS
	B 	Fryer Construction 		Berk's Bombers
	C 	Azteca 				Bridgeport Rib-House

2012 	A 	Great American Pub 		Lenny's Deli/CRS
	B 	Pepperoncini 			Eagle Power
	C 	Brother Paul's 			Whitpain Tavern

2013 	A 	Great American Pub 		Boathouse
	B 	Berks Painting 			Brass Lock & Key
	C 	Brother Paul's 			Ferguson F&F

2014 	A 	Great American Pub 		Boathouse
	B 	Azteca	 			Brother Paul's
	C 	Uno's 				Perky Cafe

2015 	A 	Great American Pub 		Torpey's
	B 	Brother Paul's			Uno's
	C 	N/A - No "C" Division

        
East Norriton Sunday Softball League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1980		E.N. Township Employees		St.Titus
1981		E.N. Township Employees		St.Titus
1982		Valley Distributors		E.N. Township Employees
1983		St. Titus			Valley Distributors
1984		St. Titus			Solar Angels
1985		St. Titus			Honey Baked Ham
1986 		Tech ED				East Norriton Firehouse
1987		Solar Angels			Marianni's Deli
1988		Solar Angels			Marianni's Deli
1989		Little Pub Lounge		Nick's Pizza			(MVP-Steve Dimitry, Little Pub)
1990		Beer				Nick's Pizza			(MVP-Rick Petschelt, Beer)
1991		Facenda Whitaker 		Steppy's Lounge			
1992		TNT Sports Club			Microage			(MVP-Kevin Alderfer, TNT)
1993		Microage			Iorio's
1994		Moose Lodge			Moe's
1995		Moe's				The Far Side			(MVP-Mike Woytovich, Moe's)
1996		A.J.'s Pub			Just Do It			(MVP-Sonny Termine, AJ's)
1997		A.J.'s Pub			Sleep 'N' Snooz			(MVP-Sonny Termine, AJ's)
1998		Big E's				Sleep 'N' Snooz
1999		Big E's				Griffin, Endriss & Associates
2000		TNT Sports Club  (Co-Champs)	Griffin, Endriss & Associates
2001		TNT Sports Club			Griffin, Endriss & Associates	(MVP-Tony Carfagno, TNT 11-13, .846)
2002		TNT Sports Club			St. Titus AC			(MVP-Tony Carfagno, TNT 10-11, .909)
2003		Caroline's Restaurant		Flashtastics
2004		Flashtastics			Dr. Foley's Softball
2005		Flashtastics			Dr. Foley's Softball
2006		Flashtastics			Caroline's Restaurant
2007		Flashtastics			Jamison's Beverage
2008		Dr. Foley's Softball		Flashtastics			(MVPs-Carmen Desimone & Brian Dunlap, Foley's)
2009 		Jamison's Beverage 		Dr. Foley's Softball
2010 		Jamison's Beverage/Screwballs 	Playboys
2011 		Screwballs 			Tailored Entertainment
2012 		Playboys 			All-State
2013 		Delta House 			All-State
2014 		TNT Sports Club			Romano Landscaping		(MVP-Nick Bucha, TNT, 4 HRs)	
2015 		Icon's Sports Bar		Whitpain Tavern			(MVP-Ryan Peircy, Icon, 7-8, .875)
Note:  
The 2000 best of three final series was tied 1 game apiece when bad weather forced the series to end before the third and 
final game was completed. Both teams could not agree on a time to re-schedule the third and deciding game, So East Norriton
said that TNT Sports Club and Griffin, Endriss & Associates were declared Co-Champs.
East Norriton Intra League All-Star Games
Year		Winner				Loser
1990		EN All-Stars	- 13		Beer (League Champs)	- 10
1991		American Team	- 15		National Team  		- 14	(MVP-Sonny Termine, American)
East Norriton Home Run Derbys
Year		Winner
2006		Anthony 'Skitz' DiFlore, Flashtastics
 
Phoenixville Area Rec Department (PARD) Championships		
Year		Champ				Runner-Up
1972		Andy's Bar			Liberty Clowns
1973		Liberty Clowns			Crusaders
1974		Mansion House			Andy's Bar
1975		Vince's Tavern			Knob Hill
1976		Vince's Tavern			Barry's Auto
1977		Haven's Deli			Gonaz
1978		PCCN				Saunders			
1979		Chic Chic Disco			Gonads
1980		Phoenix Building		Harper's
1981		Barry's Auto			Fugitives
1982		Harper's			Langer Chevrolet
1983		Tuder's Auto Body		Rockin Out
1984		Harper's			Tuder's Auto Boby
1985		Harper's			Melchiorre Construction
1986		Suburban Communications		D&B Cafe
1987		Ragola's Grocery		Suburban Communications
1988		Fitzwater Station		Four B's Sports Plus
1989		Campbell-Ennis			Alex's Tavern
1990		West End			Fitzwater Station
1991		Phoenix Pharmacy		Friendship Sibs
1992		Italian Club			Reds
1993		Friendship Fire Company		DRK
1994		Tri-Co				DRK
1995		DRK				Danco
1996		Moose Lodge			Italian Club
1997		Moose Lodge			Walter's Tavern
1998		Italian Club			Bud's Bar
1999			NO LEAGUE
2000			NO LEAGUE
2001			NO LEAGUE
2002			NO LEAGUE
2003		Cloud 9				Falcons
2004		Pogey's Tavern			Flannigan's Last Call
2005		PCS Wireless			Pogey's Tavern
2006		Moon Saloon			Exit Pro Realty
2007		PCS Wireless			Phoenix Health & Fitness
2008		A-Team				PCS Wireless
2009 		G 				DRK A-Team
2010 		G-Team 				Bella Napoli Falcons
2011 		Phoenix Health & Fitness 	PJ Ryans/Gavins
2012 		Beer Bombers 			Outlaws 			(MVP-Roger Kummerer, Bombers)
2013 		Phoenix Health & Fitness 	Collins Paint 			(MVP-Roger Kummerer, PHF)
2014 		Joe's All-American Pub 		Mittnacht Graphics 		(MVP-Don Douglass, Joe's)
2015 		Trappe Tavern			Hogs				(MVP-Brian Fields, Jr., Trappe)
 
Linfield ASA Softball League Championships
("A" Division only if Separate Divisions)
Year		Champ				Runner-Up
1977		Driebelbis Reality		Spring Ford A.A.
1978		Driebelbis Reality		Spring Ford A.A.
1979		Griesemer Enterprises		Driebelbis Reality
1980		Spring Ford A.A.		Driebelbis Reality
1981		Griesemer Enterprises		All-Star Builders
1982		All-Star Builders		Sports Corner Tavern
1983		All-Star Builders		Nick's Knacks
1984		Griesemer Enterprises		Spring Ford A.A.
1985		Italian Club			Sports Corner Tavern
1986		Mosteller's Seafood		Our Place
1987		Woodstream			Spring Ford A.A.
1988		Spring Ford A.A.		Woodstream
1989		Woodstream 			Grand Slam USA
1990		American Legion Post-602	Spring Ford A.A.			
1991		Spring Ford A.A.		Center City Steaks
1992		Spring Ford A.A.		Spring City Hotel
1993		High Expectations 		Spring Ford A.A.			
1994		Spring Ford A.A.		Spikes
1995		Spikes 				Spring Ford A.A.			
1996			NO LEAGUE
1997		High Expectations		Spring Ford A.A.
1998			NO LEAGUE
1999		Tri-County F.C.U.		Spikes
2000		Spring Ford A.A. 		Trappe Tavern
2001		CVCK				Spikes
2002		Williams Pontiac/Spikes		Spring Ford A.A.
2003		Spring Ford A.A.		Williams Pontiac/Spikes
2004		Williams Pontiac/Spikes		Tom's Bar & Grille
2005		Spikes				Our Place
2006		French Quarter Bistro		Spring Ford A.A.
2007		French Quarter Bistro		Spikes
2008		Spikes				French Quarter Bistro
2009 		Spikes 				Spring-Ford AA
2010 		Spikes 				Railroad Street Station
2011 		Spikes 				Railroad Street Station
2012 		Spikes 				Railroad Street/Auger Mfg.
2013 		MKS-Moose Knuckles Softball	Outlaws
2014 		Joe's All-American Pub 		MKS
2015 		Outlaws				Frankie and Johnnys
Note:
In 2007, Linfield and Boyertown merged into one league and used both complexes, and from 2009, they just used Linfield
 
Pottstown Sunday League
(Called the Alley-Gators League: 2004-09)
Year 	Div.	Champ 				Runner-Up
2004 	Fall 	AlleyGators Green/Brinkman 	AlleyGators Grey/Distler
2005 	- 	AlleyGators Blue/Distler 	AlleyGators Black/Thompson
	Fall 	Our Place Burgundy/Brinkman 	AlleyGators Grey/Distler
2006 	- 	AlleyGators Green/Brinkman 	Parker Plumbing Grey/Distler
	Fall 	Our Place Burgundy/Brinkman 	Weiss Construction Gators/Auman
2007 	- 	Weiss Construction Gators/Auman Predators
	Fall 	Brinks Gang/Yeager-Brinkman 	Stanley Steamer
2008 	- 	Brinks Gang/Yeager 		No Names
	Fall 	Spring-Ford AA 			Superior Scaffolding
2009 	- 	Railroad Street Bar/Yeager 	Phoenixville Health & Fitness Gators
2010 	Div-1 	Spikes 				AirServ
	Div-2 	The Chupacabras 		R&J Gutters
	Div-3 	Turtles 			Accumetrics
2011 	Div-1 	Spikes 				Outlaws 
	Div-2 	Raiders 			Phightens
	Div-3 	Frank's Sports Bar		Palermos
2012 	Div-1 	Spikes 				Frank's Sports Bar 		MVP-Jay Ehrhart
	Div-2 	Palermos 			Jack Cassidy's Turtles 		MVP-Jeff Moyer
	Div-3 	A-Team 				Lost Boys 			MVP-Adam Bauman
2013 	Div-1 	Pourhouse Turtles 		Moose Knuckles Softball (MKS) 
	Div-2 	Blanski 			A-Team	
2014 	Div-1 	MKS				Trappe Raiders
	Div-2 	Phightens			Palermo's
2015 	Div-1 	MKS				Spring-Ford AA
	Div-2 	Palermo's			Creekside
	Div-3 	Cutillo's Restaurant 		Tornetta's Pizza
 
Upper Merion Unlimited Arc League
Year 		Champ 				Runner-Up
1971 		Kingswood Pete-Za-Rama		Peacock Inn
1972 		? 				?
1973 		? 				?
1974 		? 				?
1975 		Gallo Hauling 			Worlco Insurance
1976 		J. Claudy Tile 			Gallo Hauling
1977 		Gallo Hauling 			J. Claudy Tile
1978 		? 				?
1979 		? 				?
1980 		? 				?
1981 		Ward Electric 			Gilbert's Clothes
1982 		Ward Electric 			Gilbert's Clothes
1983 		? 				?
1984 		Bonkers				?
1985 		Red Lodge			?
1986 		Cummins				?
1987 		Red Lodge			?
1988 		Red Lodge			Meade HVAC
1989 		Special Tees			Casa Maria
1990 		Special Tees			Cummins
1991 		Cummins				?
1992 		Eaglestream Apartments		Users
1993 		Eaglestream Apartments		Users
1994 		Eaglestream Apartments		The Inn
1995 		The Inn				?
1996 		The Inn				?
1997 		Eaglestream Apartments		Universal Health Services
1998 		Universal Health Services 	The Inn
1999 		Universal Health Services 	Palmer Trucking
2000 		Universal Health Services 	Users
2001 		Universal Health Services 	Users
2002 		Palmer Trucking			Universal Health Services
2003 		Erin's Pub 			Palmer Trucking
2004 		Palmer Trucking 		Users
2005 		Palmer Trucking 		Bridgeport Rib House
2006 		Palmer Trucking 		Bridgeport Rib House
2007 		Bridgeport Rib House		Meade HVAC
2008 		Universal Health Services 	Bridgeport Rib House
2009 		Bridgeport Rib-House 		Palmer Nation
2010 		Palmer Nation 			Bridgeport Rib-House
2011 		Bridgeport Rib-House 		Meade HVAC
2012 		Bridgeport Rib House 		Meade HVAC
2013 		Palmer Nation 			Bridgeport Rib-House
2014 		Meade HVAC 			Peppers/Bridgeport Rib-House
2015 		Meade HVAC			The Judge Group
Note:
Palmer Trucking/Palmer Nation has won a total of 16 championships under different sponsors going back to 1984; such as
Bonkers, Red Lodge, Special Tees and Eaglestream Apartments. Bridgeport Rib-House/The Inn is next with 6 titles.
 
URSL- United Recovery Softball League

Year 	Div 	Champion  			Runner-up
1995 	Spring 	Fresh Start  			Parkwood
	Fall 	Startin Over  			The Neighborhood 
1996 	Spring 	Stars  				Parkwood 
	Fall 	The Avenue  			Parkwood
1997 	Spring 	Stars  				Parkwood
	Fall 	Raiders  			Coffee Connection
1998 	- 	Startin Over  			DDT's
1999 	Spring 	Double D's  			Stars
	Fall 	Valley Forge  			Double D's
2000 	Spring 	Stars  				Double D's
	Fall 	Parkwood  			Stars
2001 	Spring 	O'Dat  				Stars
	Fall 	Stars  				Parkwood
2002 	Spring 	Stars  				Double D's
	Fall 	Double D's  			Stars
2003 	- 	O'Dat   			Double D's
2004 	- 	O'Dat   			Double D's
2005 	- 	Double D's   			Stars
2006 	- 	O'Dat   			Double D's
2007 	- 	Delco   			O'Dat
2008 	- 	Double D's   			Delco
2009 	- 	TAC (Take a Chance)   		Double D's
2010 	- 	Double D's   			O'Dat
2011 	- 	TAC   				Delco
2012 	- 	TAC   				Double D's
2013 	- 	TAC Bulldawgs   		Upper Darby
2014 	- 	Delco 				Movement
2015 	- 	Delco				2nd Chance
Quakertown Slow Pitch Softball League Championships
(Upper Bucks Softball League; 1981-1986)
Year	Div	Champ				Runner-Up
1981	-	Haze (Olde Indian Valley Inn)	Schuylkill Valley Sports
1982	-	Haze (Olde Indian Valley Inn)	H&M Paving
1983	-	Haze (Olde Indian Valley Inn)	Hafler's Taxidermy
1984	-	Haze (Olde Indian Valley Inn)	Pennfield Manufacturing
1985	-	Early Printing			Haze (Olde Indian Valley Inn)	
1986*	-	Sellersville Printers		Haze (Olde Indian Valley Inn)	
1986	-	Wagner Construction		Waste Conversion
1987	-	Waste Conversion		Wagner Construction
1988	-	Maier's				Sellersville Printers
1989	-	EZ Living Pools			Heverly's
1990	-	EZ Living Pools			North Penn Gun Club
1991	-	EZ Living Pools			New Station Pizza
1992	-	Lord Salford's Pub		EZ Living Pools
1993	-	Souder & Souder			Hawkins Metal
1994	-	Souder & Souder			Polar Dry Ice
1995	-	Souder & Souder			Hawkins Metal
1996	A	Crock's Sports Bar		Souder & Souder
	B	MOPAC				North Penn Gun Club
1997	A	Cannon Roofing			C&C Ford
	B	North Penn Gun Club		MOPAC
1998	A	Souder & Souder			Cannon Roofing
	B	Universal Millwright		US Electrodes
1999	A	Cannon Roofing			East West Equipment
	B	Universal Millwright		US Electrodes
2000	A	Cannon Roofing			East West Equipment
	B	Universal Millwright		North Penn Gun Club
2001	A	Alpine International		Cannon Roofing
	B	Azzatori Chiropractic Gray	US Electrodes
2002	A	Berry Mowing/Cannon Roofing	North Penn Gun Club
	B	Azzatori Chiropractic Gray	Musselman's Masonry
	C	Universal Millwright		Americorp
2003	A	Berry Mowing			RSB Softball
	B	Dunkin Donuts			Nazareth VFW
2004	A	Azzatori Chiropractic		Berry Mowing
	B	Dunkin Donuts			Hibsman Agency
2005	A	Azzatori Chiropractic		Trum Tavern
	B	Cannoneers Club White		Beef & Ale North
2006	A	Trum Tavern			Azzatori Chiropractic
	B	Richland Transmission/Milford	Hibsman Agency
2007	A	Trum Tavern			Azzatori Chiropractic
	B	Centimark			Cannoneers Club
2008	A	Trum Tavern			Monarch Doors
	B	Rinox Pavers			Centimark
2009 	A 	Azzatori Chirporactic 		Dave's Auto Body
	B 	Rusty Trumbones 		Hibsman Agency
2010 	A 	Trum Tavern 			Dave's Auto Body
	B 	Rusty Trumbones 		Horse Tavern
2011 	A 	Rusty Trumbones 		Casey's/Genworth
	B 	Hibsman Agency			D&R Machining
2012 	A 	Casey's/Bochniak 		Outlaws 
	B 	D&R Machining 			PC Pub
2013 	A 	Trum Chasers 			Casey's/NPGC
	B 	Clymers Rifles 			Sweathogs
2014 	- 	Trum Chasers			Hats Too
2015 	- 	Hats Too			Fisher's Tux's
Notes:  
In 1986, there were two leagues, Upper Bucks and Quakertown, thus two champs as leagued merged in 1987
In 2014, the league lost the use of the Trumbaursville Fields, thus lost many teams.
 
ESSA-Emergency Services Coed Softball Association Championships (Lafayette Hill)
Year		Champ				Runner-Up
2010		Lincoln Fire Company		Barren Hill Volunteer Fire Company
2011		Plymouth Fire Company		CSFC 33
2012 CSFC 33 Plymouth Fire Company 2013 Plymouth Fire Company Barren Hill Volunteer Fire Company 2014 Harmonville Fire Company Towamencin Fire Company
2015 Upper Perk Shields Barren Hill Volunteer Fire Company
 
Plymouth Township Corporate Coed League Championships
Year		Champ				Runner-Up
2011 		APEX 				Swingers
2012 		IntePros 			Hustle & Throw Ballers
2013 		Heraeus 			APEX
2014 		Uncle Jessie & The Rippers 	M&K Engineers
2015 Comp
Rec
 
 
PBC Horsham Coed League Championships (Liberty Property Trust)
Year	Div	Champ				Runner-Up
2010	- 	Liberty Property Trust 		?
2011 	A	Software Tigerbloods		Liberty Property Trust
B Quest Diagnostic Crusaders Kellogg's
2012 East ? ?
Centrl ? ?
West ? ?
2013 East Comcast Rockford Peaches ?
Centrl
Kreischer Miller ?
West Kellogg's United Healthcare
2014 A Kreischer Miller Liberty Property Trust B Toll Brothers Bimbo C Auxilium US Bank 2015 A Kreischer Miller Toll Brothers-A B Berkadia United Health C Philidor Knights Parexel Regulators
 
Main Line Softball Association Championships
Year	Champ				Runner-Up
1976	Chilton Publishing		Main Line Times
1977	Chilton Publishing		Main Line Times
1978	Suburban Publication Swingers	Killer Wales
1979	Mercuri's Magic			Starz
1980	Killer Wales			Wayne Tavern
1981	Mercuri's Magic	(26-1)		Wales		
1982	Wales				Toads
1983	Wales				Wayne Tavern
1984	Mercuri's Magic			TV Guide
1985	Wayne Tavern			Chilton Publishing
1986	Wayne Tavern			TV Guide
1987	Wayne Tavern			Binni & Flynn's			
1988	Wayne IAC (28-1)		Horace P. Jerky
1989	Yorkshire Club Terriers		Wayne IAC		
1990	Bottle 'N' Can			Berwyn Tavern			(MVP-Woody Capelli, BnC)
1991	Bottle 'N' Can (29-0)		Bryn Mawr Sports Medicine	(MVP-Dom Bryan, BnC)
1992	Bottle 'N' Can			Bass Ale			(MVP-Woody Capelli, BnC)
1993	Bottle 'N' Can			Professional Duplicaters	(MVP-Brian Moyer & Keith Deshaies, BnC)
1994	Bottle 'N' Can (27-0)		Cunilio Law Bulldogs		(MVP-Mike Amodei, BnC)
1995	Brownie's Pub			Bottle 'N' Can			(MVP-Brendan Dunn & Jose Castro, Brownie's)
1996	Brownie's Pub			Bottle 'N' Can			(MVP-Keith Berry, Brownie's)
1997	Hopson's Seal Coating		Wayne Beef 'N' Ale		(MVP-Mike Hopson, Hopson's)
1998	Hooters KOP			Barnaby's Crusaders		(MVP-Ty Jones, Hooters)
1999	Mullin's Plumbing		Mallory's Bar and Grill		(MVP-Jack Mullin, Mullins)
2000	Mallory's Bar and Grill 	Wayne Beef 'N' Ale		(MVP-Kyle Jamaitis, Mallory's)
2001	BobHornsby.com/Worth		Wayne Beef 'N' Ale/Tavern	(MVP-Bob Hornsby, BobHornsby)
2002	RSC/Crusaders			Outer Design/Brown Jug		(MVP-Jimmy Lawler, Crusaders)
2003	Outer Design/Brown Jug	(Co-Champs)	Mel's Pub  		(MVP-series never played, not awarded)
2004	Gold's Gym (23-0)		Bulldogs			(MVP-Gold's Gym Team)
2005	Gold's Gym			Barnaby's Nailers 		(MVP-Gold's Gym Team)
2006	Gold's Gym			Boulevard Bar & Grill		(MVP-Gold's Gym Team)
2007	Gold's Gym			Havertown Mortgage Crusaders	(MVP-Gold's Gym Team)
2008	Maggie O'Neills			Zoo Lounge			(MVP-Brian Gallagher, Maggies)
2009 	Trophy Tavern 			Maggie O'Neills 		(MVP-Jerard Jellison, Trophy)
2010 	Maggie O'Neills 		Maro Design 			(MVP-John Lafferty, Maggies)
2011 	Maro Design 			TD Homes 			(MVP-Chris Arndt, Maro)
2012 	AthletesWives.com 		TD Homes 			(MVP-Tim Morris, Athletes)
2013 	Remington Brawlers 		AthletesWives.com 		(MVP-Brian Jackson, Jr. Remington)
2014 	Berwyn Tavern			Cunilio Bulldogs 		(MVP-Jimmy Lawler, Berwyn Tavern)
2015 	Maggie O'Neill's		JG Wentworth			(MVP-Jay Bolton, Maggie's)
Notes: League Name
1976-1977 - Was called the Printers and Publishers League.
1978-1989 - Was called the Delco Softball Association.
From 1990-present - Main Line Softball Association
The 2003 best of five final series was never played due to field unavailability and scheduling conflicts. 
Outer Design/Brown Jug and Mel's Pub were declared Co-Champs by the league commissioner.
ALL STAR GAMEs (only held in 1984-85)
1984 Western Division All Stars 21 - Eastern Division All Stars 13
1985 Delco Association League All Stars 12 - Champion Wayne Tavern 12 (9 inning tie) - MVP-Tony Coyer, Stars (Wood Realty)
 
Marcus Hook Softball League Championships
("A" Division only if Separate Divisions)
Year	Div	Champ				Runner-Up
1983		All-Athletic			Campus Casino		
1984		Frat. Order of Eagles (FOE)	Upland A.C.
1985		Frat. Order of Eagles (FOE)	Lloyd A.C.
1986		FOE Blue			Turf Lounge
1987		FOE Blue (36-0 record)		Lefty's
1988		Harry Press Auto		Rick's Place
1989		Bill's Tavern			FOE Red
1990		Bill's Tavern			Reilly Foam
1991		JCL Builders			Bill's Tavern
1992		Friendly Café			Clank's Bar
1993		Friendly Café			Clank's Bar/Brownie's
1994		Hunt's/United Coupon		Friendly Café
1995		Clank's Bar			Eddie's Aston Mills Tavern
1996		Sher-rockee/Turf Lounge		Black Sox
1997		Hopson's Seal Coating		Sher-rockee Farms/Turf Lounge
1998		Willowbrook Pub			Hopson's Seal
1999		American Petroleum/Hopson	Seamus Mulligan's
2000		Barnaby's of America/Mel's	Seamus Mulligan's
2001		Tom n Jerry's/Barnaby's/Mel's	Willowbrook Pub
2002		Willowbrook Pub			Sweeney's Pub Bombers
2003		Clank's Bar			Sungate Diner/Full Moon Plumbing
2004		XTL Trucking			James Moore Painting/Seamus Mulligan
2005		Lefty's Irish Pub		Frontier Saloon
2006	Comp	Lefty's Irish Pub		Frontier Saloon
	Rec	Sweeney's Pub/MVP Sports	Wharf Tavern/Scheivert Realtors
2007	Comp	Lefty's Irish Pub		Benny's Barbershop
	Rec	Wharf Tavern/MVP Sports		Duffer's Pub
2008	Comp	Lefty's Irish Pub		Tom n Jerry's Outlaws
	Rec	FOE #159			Sweeney's Pub
2009 	-	Sher-Rockee/Moore Painting 	GT Realtors/Clanks
2010 	Uptown 	Hopson’s Seal-a-Lot/Pepper’s 	J&P Auto Transport
	Downtn 	Sweeney’s Pub 			Lefty's Irish Pub-II
2011 	Uptown 	Chadds Ford Auto Group/UBBIBC 	Barnaby's of Aston/Lefty's Irish Pub
	Downtn 	Ridley Precision Tool 		Jack Cassidy's Irish Pub
2012 	Uptown 	Hopson's Seal Coating 		Barnaby's of Aston/Lefty's Irish Pub
	Downtn 	Key's Tippling House 		Milmont Inn
2013 	Comp 	Jack Cassidy's Irish Pub 	Dolan's Pub
	Rec 	Keys Tippling House 		AJ Ober Law Firm
2014 	-	Lefty's Irish Pub		EJ Hosbach/UBBIBC
2015 	A	EJ Hosbach/UBBIBC		Jack Cassidy's Irish Pub
	B 	Leftys RAS			ABI/Dynasty
 
Marcus Hook Coed Softball League Championships
Year	Div	Champ				Runner-Up
2009	Uptown	Lefty's/Winner Circle Sports 	Clifton Inn Black
	Downtn	Clank's Bar			Lefty's S&M
2010	Uptown	Lefty's Irish Pub		WC Murphy's
	Downtn	Lefty's Young Republicans	SB Conrad
2011	Uptown	- no info - Bungalow Inn vs. Lefty's Irish Pub S&M (in finals)
	Downtn	- no info - Lefty's Irish Pub PTA vs Buds Cafe (in finals)
2012	-	- no info - Lefty's Irish Pub S&M vs Tom n Jerry's Purple Cobra's (in finals)
2013	-	Lefty's Irish Pub PTA 		Marcus Hook Deli Stinkbombs
2014 	-	Red Zone			Marcus Hook Deli Stinkbombs
2015 	-	
 
        
Lawrence Park Industrial League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1975-81		no information available
1982		Drummond Scientific	 	Haverford Printing
1983		O'Leary Funeral Home		ECCO Corporation
1984		O'Leary Funeral Home		Bandits
1985		Bandits				O'Leary Funeral Home
1986		Stanley Kup			Bandits
1987		Bandits				Stanley Kup
1988		Bandits				Stanley Kup
1989		Key Hyundai			Saw Mill Inn
1990		Saw Mill Inn			Stanley Kup
1991		Saw Mill Inn			Phoenix Promotions
1992		Saw Mill Inn			Stanley Kup	
1993		Stanley Kup			Saw Mill Inn
1994		Saw Mill Inn			Brownie's Pub
1995		Stanley Kup			BFI
1996		Rusty Nail			Lamb Tavern
1997		Manoa Beverage			Lamb Tavern
1998		Barnaby's 			Rusty Nail
1999		Barnaby's 			Rusty Nail
2000		Barnaby's 			Physical Therapy Physicians (PTP)
2001		Physical Therapy Physicians	Lamb Tavern
2002		Physical Therapy Physicians	Strong Plumbing
2003		Physical Therapy Physicians	Mary's Café
2004		Mary's Cafe			Physical Therapy Physicians
2005		Mary's Cafe (28-0)		Physical Therapy Physicians
2006		Physical Therapy Physicians	Benny's Barber Shop
2007		Physical Therapy Physicians	Steger & Gowie
2008		Physical Therapy Physicians	Krohmer Financial
2009 		Physical Therapy Physicians 	Barnaby’s Knights
2010 		Physical Therapy Physicians 	Barnaby’s Knights
2011 		Barnaby's Knights 		Goff’s Suds and Soda
2012 		J.T. Brewskis 			McCollum Insurance
2013 		McCollum Insurance 		Rams Head
2014 		McCollum Insurance 		Barnaby's I
2015 		McCollum Insurance		Barnaby's I

        
 

        
Community Church League Championships (1985-2011)
Delco Christian League Championships (2011-present)
Year	Champ				Runner-Up
1985	St. Matt's Lutheran		?
1986	Darby BVM			?
1987	St. Matt's Lutheran		?
1988	Ebenezer Methodist		?
1989	Ebenezer Methodist		?
1990	Ebenezer Methodist		?
1991	Drexel Hill Methodist		?
1992	Drexel Hill Methodist		?
1993	Drexel Hill Methodist		?
1994	Drexel Hill Baptist		Ebenezer Methodist
1995	Drexel Hill Baptist		St. Matt's Lutheran
1996	St. Matt's Lutheran		Holy Spirit
1997	St. Matt's Lutheran		?
1998	St. Matt's Lutheran		Springfield Covenant
1999	St. Matt's Lutheran		?
2000	St. Matt's Lutheran		Prospect Park Methodist
2001	St. Matt's Lutheran		?
2002	St. Matt's Lutheran		Covenant Methodist
2003	St. Matt's Lutheran		Covenant Methodist
2004	Prospect Park Methodist		Springton Lake Presbyterian
2005	Prospect Park Methodist		St. Matt's Lutheran
2006	Prospect Park Methodist		St. Matt's Lutheran
2007	Prospect Park Methodist		St. Matt's Lutheran
2008	St. Matt's Lutheran		Ridley Park Presbyterian-A
2009 	St. Matt's Lutheran 		Ridley Park Presbyterian-B
2010 	St. Matt’s Lutheran 		Belmont Baptist
2011 	St. Matt's Lutheran 		Ridley Park Presbyterian-A
	-Community Church League Disbanded and reformed as Delco Christian League in 2012
2012 	St. Matt's Lutheran 		UTC/RAS
2013 	St. Matt's Lutheran 		Ridley Park Presbyterian-A
2014 	Primo's Food Service 		Ridley Park Presbyterian-A
2015	UTC Union			Frankie's on Fairview
 

Fundamental Evangelical Softball League (FESL) League Championships
Year	Champ				Runner-Up
1987 	Woodlyn Baptist			?
1988 	Woodlyn Baptist			?
1989 	North Chester Baptist		?
1990 	?				?
1991 	?				?
1992 	Chichester Baptist		?
1993 	Chichester Baptist		?
1994 	Chichester Baptist		?
1995 	Chichester Baptist		?
1996 	Chichester Baptist 		Collingdale
1997-2000 - ?				?
2001 		Aldan Union vs Woodlyn Baptist (? no info)
2002 	Woodlyn Baptist 		Aldan Union
2003 	Aldan Union			Woodlyn Baptist 
2004 	Aldan Union			Covenant Fellowship
2005 	Aldan Union			Covenant Fellowship
2006 	Covenant Fellowship 		Calvary Baptist
2007 	Calvary Baptist I 		Woodlyn Baptist 
2008 	Covenant Fellowship 		Calvary Baptist I
2009 	Woodlyn Baptist			Faith Reformed Baptist
2010 	Chichester-Wesleyan 		Woodlyn Baptist
2011 	Woodlyn Baptist			Covenant I
2012 	Woodlyn Baptist			Chichester United 
2013 	Woodlyn Baptist			Calvary II
2014 	Woodlyn Baptist			Covenant Fellowship
2015 	Calvary Baptist			Woodlyn Baptist
 
Southern Chester County Church League Championships
Year	Champ				Runner-Up
1971 	Cochranville Methodist 		?
1972 	Faggs Manor Presbyterian 	?
1973 	Bethany Presbyterian 		?
1974 	Bethany Presbyterian 		?
1975 	Cochranville Methodist 		?
1976 	Cochranville Methodist 		?
1977 	Oxford Baptist 			?
1978 	Faggs Manor Presbyterian 	Cochranville Methodist
1979 	Cochranville Methodist 		Faggs Manor Presbyterian 
1980 	Willowdale Chapel 		Bethany Presbyterian 
1981 	West Grove Apostolic 		Sacred Heart
1982 	Brandywine Baptist 		West Grove Apostolic 
1983 	Brandywine Baptist 		West Grove Apostolic 
1984 	West Grove Apostolic 		Brandywine Baptist 
1985 	West Grove Apostolic 		Hamorton Methodist 
1986 	West Grove Presbyterian 	West Grove Apostolic 
1987 	West Grove Apostolic 		West Grove Presbyterian
1988 	West Grove Apostolic 		Bethany Presbyterian 
1989 	St. Mary of the Assumption 	West Grove Apostolic
1990 	West Grove Apostolic 		Brandywine Baptist 
1991 	West Grove Apostolic 		Brandywine Baptist 
1992 	West Grove Apostolic 		Oxford Baptist 
1993 	Oxford Methodist 		Brandywine Baptist
1994 	Faggs Manor Presbyterian 	Brandywine Baptist
1995 	West Grove Apostolic 		West Grove Methodist 
1996 	West Grove Apostolic 		West Grove Methodist
1997 	West Grove Apostolic-I 		Faggs Manor Presbyterian 
1998 	Christ Community Fellowship-I 	Faggs Manor Presbyterian-II
1999 	Christ Community Fellowship-I 	Oxford Methodist 
2000 	Bethany Presbyterian-I 		Christ Community Fellowship-I
2001 	Bethany Presbyterian-I 		West Grove Methodist
2002 	Bethany Presbyterian-I 		Nottingham Baptist 
2003 	Oxford Methodist 		Beulah Baptist 
2004 	Oxford Nazarene 		Nottingham Baptist 
2005 	Nottingham Baptist		Oxford Methodist 
2006 	Kennett Baptist			Nottingham Baptist
2007 	Nottingham Baptist		The Grove
2008 	The Grove			Nottingham Baptist
2009 	The Grove 			New London Christian Black
2010 	Kennett Baptist (undefeated)	*(Playoffs never completed)
2011 	The Grove			Nottingham Baptist
2012 	The Grove			?
2013 	Avondale Presbyterian		? (The Grove, 14-3 record)
2014 	Stillwaters Presbyterian	? (Christian Life Center, 14-6 record)
2015 	Stillwaters Presbyterian	? (West Grove Presbyterian, 17-5 record)
* Kennett Baptist declared the champ by being the only undefeated team. The playoffs were never completed and there
were still three teams left in the losers bracket; The Grove was to play Oxford Methodist, with the winner then facing 
NLCLC-Black in the loser's bracket finals.  That winner would have had to Play Kennett Baptist and beat them twice.
NOTE - no record of Playoff Champ and runner-up for 2012, 2013, 2014, 2015
2015 Standings - Top-6
1. Stillwaters Presbyterian 19-2
2. West Grove Presbyterian 17-5
3. Avondale Presbyterian 14-6
4. The Grove 15-7
5. Encounter 14-7
6. Christian Life Center 13-8

2014 Standings - Top-6
1. Stillwaters Presbyterian 18-2
2. Christian Life Center 14-6
3. Cornerstone Presbyterian-Grey 13-7
4. West Grove Presbyterian 13-7
5. The Grove 12-8
6. Avondale Presbyterian 11-9

2013 Standings - Top-4
1. Avondale Presbyterian Power Angels 16-2
2. The Grove 14-3
3. Men of Christ 14-4
4. West Grove Presbyterian 11-7

2012- no standings, just a team listing
The Grove
Avondale Presbyterian Power Angels
West Grove Presbyterian 
Cornerstone Presbyterian-Grey  
Kennett Baptist
Christian Life Center 
Cornerstone Presbyterian-Blue
Men of Christ
Oxford Methodist
Sacred Heart
Reading Civic League Championships
(Division-1 only if Separate Divisions)
Year		Champ				Runner-Up
1974		Frymoyers			unopposed
1975		Windsor Pub			Reesers
1976		Windsor Pub			11th & Greenwich
1977		Pete's Bingo			Zeb Machine
1978		Windsor Pub			Krick's Korner
1979		Pete's Bingo			unopposed
1980		Pete's Bingo			unopposed
1981		Pete's Bingo			Miller's Lunch
1982		Krick's Korner			Ginger's Pub
1983		Krick's Korner			unopposed
1984		Spring Inn			Krick's Korner
1985		Miller's Lunch			Kuzan's
1986		Kuzan's				Krick's Korner
1987		Twin Distributing		Spring Inn
1988		Spring Inn			Twin Distributing
1989		Kuzan's				Spring Inn
1990		Zig Zag				Reading Fair
1991		Kuzan's				unopposed
1992		Reading Fair			Santinos
1993		Woodstream			Reading Fair
1994		Zig Zag				Hangen Brothers
1995		Speed Zone			Beacon Softball
1996		Giorgio Foods			Spring Ford AA
1997		Hangen Brothers			unopposed
1998		Beacon Softball			HY Pressure Wash
1999		Beacon Softball			unopposed
2000		CB Owls/Casner/Beacon		unopposed
2001		JC Casner Equipment		Landis Express
2002		JC Casner Equipment		HY/5th St. Powerhouse
2003		HY/5th St. Powerhouse		unopposed
2004		Johnny & Hons			HY/5th St. Powerhouse
2005		Beer Mart/Johnny & Hons		Steelers
2006		Jim Reilly's Beer Mart		unopposed
2007		Pumps Incorporated		Railroad House
2008		G. Muzik			unopposed
2009		G. Muzik			unopposed
2010 		Queen City Restaurant 		Stud Softball
2011 		Queen City Restaurant 		G Muzik/Loose Ends
2012 		G Muzik/Loose Ends 		Railroad House
2013 		Al's Service Center/Scardina 	unopposed
2014 		Railroad House			unopposed
2015 		
Note: 
At the end of the regular season, the first place team is declared the Regular Season Champion. A 
double elimination playoff tournament is then held. If the Playoff Winner and the Regular Season Champ
are different, a best of three series for the 'Overall' title is held. If the Regular Season Champions win the
Playoff Tournament, then no 'title series' is held. The champ then holds the Traveling Trophy for the year. 
This trophy was developed by the players in 1975 and is owned by nobody in particular. League elder 
statesmen and long time Reading softball legend, Bobby Nagle is in charge of the trophy.
 
Palmer Township (Easton) Association Championships
(Started in 1977 and merged with the old Metro Easton League in 1988)
Year		Champ				Runner-Up
1977-1987	- See below, the old Easton Metro League
1988 	-	? Holiday Jacks
1989 	-	?
1990 	-	?
1991 	-	?
1992 	-	? Rip Van Winkle		DJ's Pub
1993 	-	? Holiday Jacks			?
1994 	-	? Rip Van Winkle		?
1995	-	? Rip Van Winkle		?
1996 	-	?
1997 	-	?
1998 	- 	GPAC Mustangs/Reda Sports	?
1999 	- 	Jac Inc.			Flip It
2000 	- 	RPS				Weaver Chiropractic
2001 	- 	Fat Jacks'			Raven Direct
2002 	- 	Fat Jacks'			Trains & Lanes
2003 	- 	Shruty's Pub			Fat Jacks'
2004 	- 	Fat Jacks'			Superior Quartz
2005 	A 	Shruty's Pub			Fat Jacks'/Cramps
	B 	Zeus/A&G Painting		Medico
2006 	A 	Elegant Lawncare		Shruty's Pub
	B 	Dave's Collision/Fat Jacks'	Calandra's/Faust Family Produce
2007 	- 	Municipal Capital Corporation	Orwig Property Management
 	Spring 	Wagner Farms and Chaos/PK Builders declared Co-Champs
2008 	- 	MCC/Wagner Farms		Shruty's Pub
 	Spring 	Jafo Development 		Chaos/PK Builders
2009 	- 	Municipal Capital Corporation	Elegant Lawn Care/Holy Family
 	Spring 	MCC/Fat Jacks' 			A&G Painting/Pip's Roofing
2010 	- 	Shruty's Pub 			Unwanted Softball
 	Spring 		No League
2011 	- 	Unwanted Softball		Municipal Capital Corporation
 	Spring 	Paul's Garage			Shruty's Pub
2012 	-	Lehigh Valley Pest Control 	Unwanted 
2013 	-	Lehigh Valley Pest Control 	Rivals/Unwanted
2014 	-	Rivals/Unwanted			Shruty's Pub		
2015 	-	Rivals/Unwanted/A&G		Take It
Metro Easton Area League (started in 1960 and disbanded in 1987)
Year	Champion			Runner-up
1960-68 	? no info
1969 	? Easton Merchants		?
1970 	? Easton Merchants		?
1971 	? Easton Sportsmen		? Easton Merchants
1972 	? Easton Fire Company		?
1973 	? West Easton Fire Company	?
1974 	? Hilltop Steelers		? Guy's Bar
1975 	? Hilltop Steelers		? American Army-Navy		
1976 	? Hilltop Steelers		? Mothers Ltd.
1977 	? Hilltop Steelers		? Misfits
1978 	? The Godfather Lounge		? A&M Jacks
1979 	? The Godfather Lounge		? Park Avenue Market
1980 	? A&M Jacks			? The Godfather Lounge
1981 	? Holiday Jacks			?
1982 	? Holiday Jacks			?
1983 	? Holiday Jacks			? Chubby's Food & Beer
1984 	? Holiday Jacks			? Deer Stop
1985 	? Holiday Jacks			? Park Avenue Market
1986 	? Holiday Jacks			? Demons
1987 	? Holiday Jacks
1988 		Metro Easton League Folded
 
Upper Moreland Rec League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1982-1995		no info available
1996		Derer Flooring			?
1997		Second String			?
1998		Second String			?
1999		Second String			?
2000		Second String			?
2001		Second String			?
2002		Kenney's Madison Tavern		McKinley's Tavern
2003		Kenney's Madison Tavern		UBS/McKinley's
2004		Big Head's Beef n Ale		McNeil/T-Bones
2005		Warwick Tavern			Hopkin's Ford
2006		Hopkins Ford			Big Heads Beef n Ale
2007		Big Heads/Carney's		Calvary Chapel
2008		Big Heads			Kenney's Madison Tavern
2009 		Big Heads 			Madison Young Guns 
2010 		McFatridge Insurance 		Kenney’s Madison Tavern
2011 		McFatridge Insurance 		Finest Barber Shop
2012 		Big Heads			Tents & Events/JNB Machinery
2013 		Brickhouse			Tents & Events/JNB Machinery 
2014 		Tents & Events			Reimel Machine, Inc. 
2015 		E’s Irish Pub 			Horsham Pub
 
South Philadelphia Capitolo League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1975		Middle East			?
1976		Middle East			?
1977		Road Runners			?
1978	NO LEAGUE
1979		Mandels				?
1980		Triangle Tavern			?
1981		Big Lukes			?
1982		Sun Tower			?
1983		Geno's Steaks			?
1984		Geno's Steaks			?
1985		Nicholosi's			?
1986		O'Conner's			?	
1987		Sonny's Video			?
1988		Cutting Point Hair Designs	?
1989		Pro Jackets			?
1990		Britt's Pizza			?
1991		Bullpen				?
1992		Gino's Cafe			?
1993		Gino's Cafe			?
1994		Nifty Fifty's			Charge and Send
1995		Dawgs				?
1996		TNT Sports Club	(co-champs) 	Dawgs
1997	NO LEAGUE
1998	NO LEAGUE
1999		Warehouse			Mark Lewis
2000		Warehouse			Bada Bing
2001		Warehouse			Fireside Place
2002		Brothers Z Two			Pat's Steaks
2003		The Outsiders			Club Noche
2004		Anastasi's Seafood		Anthony's Cafe
2005		Engine 46 Steakhouse		Anastasi's Seafood
2006		Anastasi's Seafood		New Wave Cafe
2007		Triangle Tavern			Frankie's
2008		Steak-Um			Penny Garden Tavern
2009 		Triangle Tavern 		Penny Garden Tavern
2010 		Quatros 			Pat's Steaks
2011	NO LEAGUE
2012 		- no info available
2013 		- no info available
2014 		- no info available
2015 		- no info available
Notes:	
TNT Sports Club and the Dawgs never played the final series in 1996. The League
declared them Co-Champs.
 
Vogt Recreation (Northeast Philadelphia) League Championships
Year	Div.	Champ				Runner-Up
Pre-1997	no information available
1997	-	Rauchut's Tavern		?
1998	-	Beef and Beer			?
1999	-	Beef and Beer			?
2000	-	Rauchut's Tavern		?
2001	-	Sheffield Tavern		?
2002	A	Owen's Cafe			?
	A-	Daddyo's			?
	B	Leneghan's-II			?
2003	A	Owen's Cafe			Penny Garden Tavern
	B	Tony's Place			General Grant's
2004	A	Pat's Pub/Cabbo's		Penny Garden Tavern
	B	Chickie & Pete's		Shore Road
2005	A	Brown's Equipment		Freddie's Friends
	B	Fluke's				Chase Thomas
2006	A	Tacony Billiards		Ashton Tavern-2
	B	Warriors			Dickie Moe's
2007	A	Cappy's				Tacony Billiards
	B	Philly Fire			Fluke's
2008	A	Tacony Billiards		Paddy Whacks #2
	B	Chickie & Pete's		Randi's
2009 	A 	McNally's			Ashton Tavern
	B 	Double Play			Leneghan's 
2010 	A 	McNally's			Randi's
	B 	Murph's				Reales-II
2011 	A 	Yik Yak 			?
	B 	Bander Cement 			?
2012 	A 	Vogt CA 			Reale's
	B 	Rhawnhurst Cafe 		Rockledge Pub II
2013 	A 	?
	B 	?
2014 	A	?
	B 	?
2015 	A	Fiddler's Green			Reale's
	B 	McNally's			Pigeon Boy's
 
Jardel North East Philadelphia Slow Pitch League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1971		Haggerties			Lautenback VFW Spartans
1972		Bunny's Bar			Beefcutters 
1973		Bunny's Bar			G.B. Henne Jardel 
1974		AAMCO				Station Tavern
1975		Red Rooster			Station Tavern
1976		George's Tavern			AAMCO
1977		Red Rooster			George's Tavern
1978		McCullough's			Frank's 
1979		Crispin Manor 			George's Tavern
1980		Red Rooster			Gillards
1981		Frontenac Bar			McCullough's
1982		Smylies				McGuire's 
1983		Chuck's A's			Frontenac Bar
1984		Post 810			Kagney's A's 
1985		Smylies				McCullough's
1986		Brandt's 			McGuire's
1987		Tom Foolery's Saloon		JR's
1988		Tom Foolery's Saloon		McDoos 
1989		Tom Foolery's Saloon		McDoos
1990		Tom Foolery's Saloon		Longshore Pub
1991		McCullough's			Tom Foolery's Saloon
1992		Scorpions			Longshore Pub
1993		Longshore 2			Red Rooster
1994		Anthony's 			The Pack
1995		Schrack's			Anthony's 1
1996		Full Moon Saloon		Anthony's 3 Ringside
1997		Anthony's 1 Americans		A&E
1998		Blarney				Sheffield Tavern
1999		Blarney 2			Sheffield Tavern
2000		Blarney 2			Penny Gardens Americans 
2001		Michael's Cafe			Penny Gardens Americans
2002		Penny Gardens Tavern		Red Rooster
2003		Penny Gardens Tavern		Red Rooster
2004		Penny Gardens Tavern		A&B Contracting
2005		A&B Contracting			Penny Gardens Tavern
2006		Penny Gardens Tavern		Rockledge
2007		Aston Tavern			Penny Gardens Tavern
2008		Aston Tavern			Penny Gardens Tavern
2009 		Bogside-II 			Penny Gardens Tavern
2010 		Brick House 			Bogside
2011 		Brick House  			Citizens
2012 		Spencers 			Tom Foolery
2013 		Brick House 			McNally's
2014 		Brick House 			Dickey Moes
2015 		Brick House 			McNally's

        
Northeast Philadelphia (Torresdale & Mitchell) Premier League (2002-2005)
William F. Hamilton Softball League Championships (2006-present)
Year		Champ				Runner-Up
2002 		Leneghan's Pub 			Cobras
2003 		Chickie's & Pete's II 		Ashton Tavern
2004 		Re/Max 				Out of Wack Jacks II
2005 		Ashburner Inn			Ballbusters
- 	LEAGUE REORGANIZED/Renamed the William Hamilton Jr. Invitational Softball League
2006		Fresh Works			Gearo's Grille
2007 		Re/Max		 		Fresh Works
2008 		B-22's				Re/Max
2009 		Re/Max 		 		B-22's
2010 		Re/Max 		 		Roger Wilco
2011 		Re/Max 		 		Fresh Works
2012 		Re/Max 		 		B-22's
2013 		Re/Max 		 		Maggie's
2014 		Re/Max 		 		Maggie's
2015 		Re/Max 		 		Maggie's
 
Millennium (Delaware County) Sunday Softball League Championships
To Go to the remainder of the Norristown Area League Page
 
Millennium Upland League Championships
(called the Upland Park Softball League in 2007)
Year	Div	Champ				Runner-Up
2007	-	Kirby's Lawn Care		River Dogs
2008	Comp	J&P Auto/Eagles Den		Prospect Park/Burk's Bend
	Rec	Dolan's Bar			Seamus Mulligan's Pub
2009	Comp	Barnaby's Storm 		Prospect Park Methodist 
	Rec	Delaware Valley Retirement 	Brookhaven Deli
2010	-	Brickhouse Bar and Grille 	Upland A.C.
2011	-	Club Risque 			Aston Assassins
2012	-	Upland A.C. 			Big Jim's Gold & Silver
2013	-	Upland A.C. 			Quan & Angelo's Slurricanes/Bats Plus
2014	-		
2015	-		

 

Millennium Furey League Championships
Year	Div	Champ				Runner-Up
2011 	- 	UBBIBC 				Demarco's Restaurant & Bar
2012 	- 	S.B. Conrad/UBBIBC 		Key's Tippling House
2013 	- 	Benny's Barber Shop 		Elliot's Vending 
2014 	- 	- No League - Fields under Repair  
2015 	- 	- No League - Fields under Repair  

 

Millennium Furey Fall League Championships
Year	Div		Champ				Runner-Up
2008	-		Eagles Den Sports Bar		Barnaby's of Aston UBBIBC
2009 	- 		Prospect Park Methodist 	Barnaby's of Aston UBBIBC
2010 	A-Gold 		Barnaby's of Aston UBBIBC 	Maggie O'Neill's Irish Pub
	A-Silver 	Dolan's Bar 			Hy-Point Farms
	B 		A&R Iron Works 			Booze on First
2011 	A-Comp 		Demarcos 			Jack Cassidys/Aston Gulf 
	B-Rec 		A&R Iron Men 			Booze on First 
2012 	A 		S.B. Conrad/UBBIBC 		Jack Cassidy's Irish Pub
	B 		A&R Iron Works 			Booze on First
	C 		B&A Seafood 			Quyen Ta Photo/Video 
2013 	-	No League - Fields under Repair
2014 	- 	No League - Fields under Repair 
2015 	- 	No League - Fields under Repair 
 
Millennium Furey COED Fall League Championships
Year		Champ				Runner-Up
2008		Seamus Mulligan's Pub 		The Thirsty Bulldog 
2009		The Yardbirds			Fit 2 Serve 
2010		Philly Phightens		Kelly Monaghan's Pub
2011 	-	- No League held since
 
 
Delco Independent Sunday Softball League Championships
Year	Div		Champ				Runner-Up
2008	-		Barnaby's of Aston 		Tom n Jerry's Outlaws
2009 	Uptown 		Dexter's on the Five 		Wharf Tavern
	Downtown 	Garrett Ale House 		Vista Villains
2010 	Uptown 		Delco Independent Champions 	Lefty’s Irish Pub
	Downtown 	Hunt’s Hog Hunters 		Jack Cassidy’s Irish Pub
2011 	Uptown 		Duffer's Mill 			Lefty's Irish Pub/Winners Circle Sports
	Downton 	Cartel Softball Club 		Devine's
2012 	Uptown 		Lefty's Irish Pub-DISSL 	Duffer's Mill
	Downtown 	Durty Nelly's 			Bob's Scrap Metal Removal Service 
2013 	Comp 		CR Shennanigans 		Lefty's Irish Pub/Marcus Hook Pharmacy
	Rec 		Star Bar 			Lefty's II
2014 	A 		MRC-Milmont Republican Club	CR Shennanigans
	B 		Coliseum Cartel			LD Catering
	C 		Clank's Bar 			MHBC
2015 	A 		Lefty's Pub/Marcus Hook Deli	MRC-Milmont Republican Club
	B 		Key's Tippling House		Dino's
	C 		Carbone's			Briarcliff Post #761
 
 
Softball America (Warrington) League Championships
To Go to the remainder of the Norristown Area League Page
 
Suburban Fundamental Church Modified League Championships (Abington)
Year	Champ				Runner-Up				Result (if known)
1980 	Memorial Baptist 		Faith Community
1981 	Memorial Baptist		Church of the Open Door Red Saints
1982 	Davisville Baptist		Memorial Baptist
1983 	Memorial Baptist		Horsham Bible
1984 	Horsham Bible			Faith Community
1985 	Davisville Baptist		Church of the Open Door Saints
1986 	Chelten Baptist			Enfield Gospel Chapel
1987 	Davisville Baptist		Church of the Open Door Blue Saints
1988 	Davisville Baptist		New Life Presbyterian Glenside
1989 	Davisville Baptist		New Life Blue Presbyterian
1990 	New Life Blue Presbyterian	Chelten Baptist
1991 	Davisville Baptist		Chelten Baptist
1992 	New Life Blue Presbyterian	Davisville Baptist
1993 	Church of the Open Door Saints	Chelten Baptist
1994 	Chelten Baptist  		Davisville Baptist
1995 	Church of the Open Door Saints	Chelten Baptist
1996 	New Life Kings Presbyterian 	Chelten Baptist 			2-1
1997 	Chelten Baptist			Church of the Open Door Saints 		2-1
1998 	Davisville Baptist		Faith Community 			2-1
1999 	Chelten Baptist			New Life Kings Presbyterian 		2-1
2000 	Faith Community			Davisville Baptist 			2-0
2001 	Oreland Presbyterian		Faith Community 			2-1
2002 	Church of the Open Door Saints	Chelten Baptist 			2-0
2003 	Church of the Open Door Saints	Faith Community 			2-1
2004 	Chelten Baptist			New Life Kings Presbyterian 		2-1
2005 	New Life Kings Presbyterian	Calvary Presbyterian 			2-0
2006 	New Life Kings Presbyterian	Faith Community 			2-0
2007	Riverside Community		Davisville Church			2-1
2008	Riverside Community Green	Chelten Baptist				2-1
2009 	Riverside Community Green 	New Life Kings Presbyterian		2-1
2010 	Davisville Church 		New Life Kings Presbyterian		2-1
2011 	Chelten United 			Davisville Church			2-1
2012 	Church of the Open Door Saints 	Chelten Baptist				2-1
2013 	Faith Community 		Church of the Open Door Saints		2-0
2014 	Davisville Church		Faith Community				2-0
2015 	Faith Community 		Church of the Open Door Saints		2-1
 
North East Montco (Lansdale) Unlimited Arc League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1975		?				?
1976		?				?
1977		?				?
1978		?				?
1979		?				?
1980		?				?
1981		?				?
1982		?				?
1983		?				?
1984		?				?
1985		?				?
1986		?				?
1987 		Capone's 			Dorney's
1988 		Birdmen 			Dorney's
1989 		Eagles Club 			Birdmen
1990 		Eagles Club 			Dorney's
1991 		Eagles Club 			Souderton Legion
1992 		Dorney's 			Souderton Legion
1993 		Birdmen 			Dorney's
1994 		Niner's 			Hayes Auto Body
1995 		Niner's 			JD's Tavern
1996 		Hayes Auto Body 		Niner's
1997 		Hayes Auto Body 		Birdmen
1998 		Souderton Legion 		Eagles Club
1999 		Souderton Legion 		Eagles Club
2000 		Molettiere's Cafe 		Eagles Club
2001 		Giuseppe's Pizza 		Eagles Club
2002 		Giuseppe's Pizza 		Eagles Club
2003 		Eagles Club 			Cannoneers Club-I
2004 		Eagles Club 			Giuseppe's Pizza
2005 		Giuseppe's Pizza 		Eagles Club
2006 		Giuseppe's Pizza 		Cannoneers Club-I
2007		Greenhouse Tavern		Eagles Club
2008		Greenhouse Tavern		Moletierre's Cafe Blue
2009 		Molettiere's Cafe Red 		Panico Gray
2010 		Traxx Tavern 			Panico Blue
2011 		Traxx Tavern/Montella's 	Hattricks
2012 		Pizza Pub 			Hattricks
2013 		Lansdale VFW 			Goomba's
2014 		Pizza Time Saloon 		Panico Blue
2015 		Cannoneers/Battavio		Panico Blue
Notes:
The old Central County and Montgomeryville Industrial Leagues merged into NE Montco in 1997
 
West Norriton Coed Softball League Championships
Year	Div	Champ				Runner-Up
2011 	A	Transfield Titans 		Isotopes
	B	Delta House 			Master Batters
2012 	A	Isotopes 			Ballers
	B	Chaps Scared 			Hitless
2013 	A	Depaul Brothers 		Isotopes
	B	GOAT 				Scared Hitless
	C	Pascale 			Master Batters
	Overall	Depaul Brothers (A)  		GOAT (B)
2014 	A	Isotopes 			US Lawns
	B	Hacksaw 			Ballers
	C	Los Perros 			Keystone Renegades
2015 	A	East Coast Facilities		The Dark Side
	B	Keystone Renegades		BHW Wreckas
	C	Taphouse 23			Cafe Gallileo
	D	CCI-2				Honey Badgers	
 
Upper Merion Coed League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1991		Bell Atlantic			?
1992		BCM				?
1993		CertainTeed	 		?
1994		CertainTeed	 		?
1995		American Premier		?
1996		Smith Environmental Tech	?
1997		BCM				?
1998		Advanced Newsmagazines		?
1999		Peppers Restaurant	 	InterDigital
2000	A	Peppers Restaurant		Strohl Systems
	B	Brokerage Concepts		Marrones
2001		American Wireless		URS/Chester County Flooring
2002		De Lage Landen (DLL)		Peppers Restaurant
2003		De Lage Landen (DLL)		GSI Commerce
2004		American Wireless		De Lage Landen (DLL)
2005		De Lage Landen (DLL)		Fiddler's Green Tavern
2006		Gas House Gorilla's		Comcast
2007		Lukoil Gas House Gorilla's	Team Fog Dog
2008		Peppers Restaurant		Screwball's Gas House Gorillas
2009 		Angelo's Pizza 			Peppers Restaurant
2010 		Goddard Systems 		Angelo's Pizza
2011 		Great American Pub 		UM Police Department
2012 		Screwballs Gas House Gorillas 	PJM
2013 	Atl. 	Angelo’s Pizza 			Peppers Restaurant
	Pac. 	GSI Commerce 			AOH
2014 	Atl. 	Comcast 			Peppers Restaurant
	Pac. 	David’s Bridal Black Sox 	CODY Systems
2015 	Atl. 	Comcast 			Screwballs Gas House Gorillas
	Pac. 	Walk-off Homies			Certainteed
NOTE- starting in 2013, Separate Division Championships were held for the Atlantic and Pacific Divisions.
 
Horsham Township Coed League Championships
Year		Champ				Runner-Up
2003		Gavin's Clowning Around		Lucky Charms
2004		Carney's Tavern			Horsham Inn-I
2005		Horsham Inn-I			Carney's Tavern
2006		Horsham Inn-I			Carney's Tavern
2007		Sharks				Maple Glen Tavern
2008		Horsham Inn-I			Carney's Tavern
2009 		Dark Horse 			Horsham Inn-I
2010 		Dark Horse 			Carney's Tavern
2011 		Iron Abbey 			Horsham Inn
2012 		Dark Horse 			Doubles
2013 		Horsham Pub 			Dark Horse
2014 		Mike S. 			Miller's Ale House
2015 		Willow Inn			Dark Horse
 
Upper Moreland Township Coed League Championships
Year		Champ				Runner-Up
2002 		Kenney's Madison Tavern		Red Stallion
2003 		- no info
2004 		- no info
2005 		Red Stallion  			Bums
2006 		Red Stallion  			The Bums
2007 		American Legion Post #308 	Bux-Mont Transportation
2008 		American Legion Post #308	Selzer
2009 		Willow Grove VFW 		Bux-Mont Transportation
2010 		Nino's Pizzarama 		Sauers Tree & Landscaping Service
2011 		Nino’s Pizzarama-I 		Willow Grove VFW
2012 		The Solutions 			E's Irish Pub
2013 		Connolly's Pub 			Hit Squad
2014 		Connolly's Pub 			Grand Slam Pigs
2015 		The Solutions 			Ridgeway Waterproofing
Whitpain Township Coed League

Year		Champ				Runner-Up
prior-2007 	?
2008 		Ding Bats  			Crunch Time
2009 		KCI  				Ding Bats
2010 		Crunch Time  			Ding Bats
2011 		Crunch Time  			Ding Bats
2012 		Crunch Time  			?
2013 		?				?
2014 		Manor House			Crunch Time
2015 		Ding Bats			Whitpain Tavern

Merck Coed League (Lansdale/West Point)

Year		Champ				Runner-Up
prior-2007 	?
2008 		DeBugs  			Animals
2009 		DeBugs  			Team Guinness
2010 		DeBugs  			Team Guinness
2011 		DeBugs  			Team Guinness
2012 		Damage Control 			Captain Mumps
2013 		Debugs  			Arc Bishops
2014 		Legion of Doom			Damage Control
2015 		Debugs  			Damage Control

East Norriton Fall Coed League

Year		Champ				Runner-Up
2012 		GOAT   				Bad News Bears
2013		Bad News Bears			Scared Hitless
2014		State Farm/Depauls		Walk Off Homies
2015		

West Norriton Fall Coed League

Year	Div	Champ				Runner-Up
2012 	-	CCI   				Oakland Park Raiders
2013	A	US Lawn 			Isotopes'
	B	Bonecrushers 			Misfits
2014	A	Depaul's			CCI
	B	Misfits				Rebel Alliance
2015	A	
	B	
 
Pottstown Wooden Bat Fall League

Year		Champ				Runner-Up
2012 		MKS-Spikes 			Palermo's
2013		MKS				Palermo's
2014		MKS				FOE Eagles
2015
Cheltenham Township Softball League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-1997	?
1997		Liberties (Pete Clearkin)	?
1998		Liberties (Pete Clearkin)	?
1999		Stock Landscaping		?
2000		Stock Landscaping		?
2001		McKinley Tavern			?
2002		Schulz (Alliance)		?
2003		McKinley Tavern			Alliance Hauling
2004		Alliance Hauling		Crestmont
2005		Alliance Hauling		McKinley Tavern
2006		Alliance Hauling		McKinley Tavern
2007		Alliance Hauling		Edge Hill Tavern
2008		Edge Hill Tavern		Alliance Hauling
2009 		Edgehill Tavern 		Family Practice
2010 		McKinley Tavern 		Vintage Gold
2011 		Chickie O's 			Elite Air
2012 		Elite Air 			McKinley Blue
2013 		Chickie O's 			Vintage
2014 		Chickie O's 			Jerzees
2015 		Elite Air			Chickens

 
West Chester (Chester County) Softball League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-2001	?
2001		Sandbaggers			JVC Contracting
2002		Winner's Circle			Maddie's Restaurant
2003		Winner's Circle			Maddie's Restaurant
2004		Maddie's Restaurant		Courtyard Inn
2005		Blarney Stone			Eagle's Home
2006		Blarney Stone			Ryan's Pub
2007		Blarney Stone			Kelly's Sports
2008		Jitter's Sports Bar/Lefty's	Ryan's Pub
2009 		Jitter’s Sports Bar/Lefty's 	Blarney Stone
2010 		Ryan's Pub 			Doc Magrogan’s
2011 		Ryan's Pub 			Blarney Stone
2012 		Blarney Stone 			Square Bar
2013 		Blarney Stone 			UBBIBC
2014 		Steve's Stump Removal 		UBBIBC
2015 		Steve's Stump/Square Bar	Barnaby's of Havertown/Side Bar
 
West Chester (Chester County) Coed League Championships
Year	Div	Champ				Runner-Up
1991 	-	Roy F. Weston 			John Milner Architects
1992 	-	Roy F. Weston 			Deluxe Check Printers
1993 	-	Deluxe Check Printers 		Roy F.Weston
1994 	-	? 				?
1995 	-	Thunderbirds East 		Trego’s Automotive
1996 	-	Fred Beans Ford			Duffers Pub
1997 	-	Chester County Hospital 	Courtyard Inn
1998 	-	Trego’s Automotive		John Milner Architects
1999 	-	Trego’s Automotive 		Courtyard Inn
2000 	-	Ruberti’s Limo Service 		Trego’s Automotive
2001	-	Trego's Automotive		Remax
2002	-	Trego's Automotive		Square Bar
2003	-	Maddie's Restaurant		Remax
2004	-	AppNet Solutions		Remax
2005	-	Turner Lane Complex		Remax
2006	-	AppNet Solutions		National Bank of Malvern
2007	North	AppNet Solutions		Constant Threat
	South	Breen Company 			D.A.S. Landscaping
2008	North	AppNet Solutions		The Tribe
	South	Weaver Landscaping		Team Planet Granite
2009 	North 	The Tribe  			Christopher’s Cure
	South 	Jitters Sports Bar  		Synthes
2010 	North 	Fairways  			AppNet Solutions
	South 	Synthes  			Side Bar
2011 	North 	AppNet Solutions  		Fairways
	South 	Jitters   			KIA of West Chester
	East 	Duffer’s Tavern  		South Side Bar
	West 	Downingtown Middle School  	Flounders' Pub
2012 	North 	AppNet Solutions 		Fairways
	South 	Hass & Company  		Duffer’s Tavern
	East 	AnnMauLaw.com  			NewDay Mortgage
	West 	APSCUF Rams  			Baptist Church of West Chester
2013 	North 	Fairways  			Christopher's Cure
	South 	Duffers  			FOP Lodge #11
	East 	Nationwide Insurance  		Side Bar
	West 	Timothy’s of West Chester  	Sunbelt Rental
2014 	North 	AppNet Solutions		Christopher’s Cure 
	South 	Devine Brothers			Limoncello
	East 	Timothy’s of West Chester	Side Bar 
	West 	Keystone Financial Group	It’s Accrual World
2015 	North 	USLI 				Square Bar 
	South 	Battavio Plumbing & Heating 	Tom’s Bar
	East 	APSCUF Rams 			Keystone Financial Group
	West 	Baptist Church of W. Chester 	RMI Law
 

West Chester Modified Softball League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1988		McKeown Construction		?
1989		McKeown Construction		?
1990		?				?
1991		?				?
1992		Budget Print			Jitter's Sports Bar
1993		Budget Print			Jitter's Sports Bar
1994		Budget Print			Jitter's Sports Bar
1995		Latratoria			Dowlin's Plumbing
1996		Latratoria			Jitter's Sports Bar
1997		Salad Stop			Jitter's Sports Bar
1998		Salad Stop			Jitter's Sports Bar
1999		Salad Stop			Jitter's Sports Bar
2000		Jitter's Sports Bar		Dowlin's Plumbing
2001		Dowlin's Plumbing		Jitter's Sports Bar
2002		Dowlin's Plumbing		Jitter's Sports Bar
2003		Jitter's Sports Bar		Accessible Archives (AA)
2004		Jitter's Sports Bar		Accessible Archives (AA)
2005		Jitter's Sports Bar		Accessible Archives (AA)
2006		Jitter's Sports Bar		Accessible Archives (AA)
2007		Barnaby's USA			Jitter's Sports Bar
2008		Barnaby's USA			Jitter's Sports Bar
2009 		Leaf Floor Covering 		Ryan's Pub
2010 		Barnaby's USA 			Jacobsen Construction
2011 		Leaf Floor Covering 		South Phillies
2012 		Ryan's Pub 			McArdell Farms Gators
2013 		Mas Cantina 			Barnaby's Bears
2014 		- no information available
2015 		- no information available
West Chester (Tri-County) Senior Modified
Year 	Champ 				Runner-up
1993 	Milanese Aluminum		?
1994 	Milanese Aluminum		?
1995 	Landmark Auto			?
1996 	Proudfoot Roofing		?
1997 	Proudfoot Roofing		?
1998 	Southern Chester Co. Legends 	?
1999 	Southern Chester Co. Legends 	?
2000 	Southern Chester Co. Legends 	?
2001 	Southern Chester Co. Legends 	?
2002 	Southern Chester Co. Legends 	?
2003 	Southern Chester Co. Legends 	?
2004 	Southern Chester Co. Legends 	?
2005 	Southern Chester Co. Legends 	?
2006 	Southern Chester Co. Legends 	?
2007 	Southern Chester Co. Legends 	?
2008 	Southern Chester Co. Legends 	Fence Sense
2009 	Southern Chester Co. Legends 	Fence Sense
2010 	Southern Chester Co. Legends 	Fence Sense
2011 	Mummert's Construction 		Southern Chester Co. Legends
2012 	Unek Designs			Bull Frog Legends
2013 	Unek Designs			RST-Rhode Scholar Transport
2014 	Rhode Scholar Transport		Unek Designs
2015 	All State/Unek			Rhode Scholar Transport



Delco Emergency Services League (EMS)
Year 	Champ 				Runner-up
2004 	Sharon Hill Fire Company	Springfield Police
2005 	Sharon Hill Fire Company	Springfield Police
2006 	Springfield Police 		Broomall Fire Company
2007 	Springfield Police 		Sharon Hill Fire Company
2008 	Sharon Hill Fire Company 	Haverford Police
2009 	Sharon Hill Fire Company 	Upper Darby Police
2010 	Sharon Hill Fire Company 	Upper Darby Police
2011 	Upper Darby Police 		Springfield Police
2012 	Springfield Police 		Broomall Fire Company
2013 	Ridley Township Police 		Springfield Police
2014 	Sector 45			Sharon Hill Fire Company
2015 	Sector 45			Sharon Hill Fire Company

Chester Recreation League
Year 	Champ 				Runner-up
2010 	?  				?
2011 	South Side 			Team Puerto Rico
2012 	South Side  			?
2013 	South Side  			Dynasty
2014 	South Side  			Dynasty
2015 	Chester Pirates  		?

Christian Slow Pitch League Championships - Montgomery & Bucks Counties 
Year	Div	Champ					Runner-Up
2004 prior	?					?
2005 	1	Calvary of Souderton-II			?
 	2	Franconia Mennonite			?
2006 	1	Calvary of Souderton-II			?
 	2	Indian Creek Brethren			?
2007 	1	Fairview Village			?
 	2	Indian Creek				?
 	3	Keystone Community			?
2008 	1	Fairview Village Nazarene		?
 	2	Zion Mennonite Church			?
2009 	1	Fairview Village			?
 	2	Penn Valley				?
2010 	1	Faith Bible				?
 	2	Penn Valley				?
2011 	1	Fairview Village-I 			Zion Mennonite Church
 	2	Bridge Community 			Branch Creek-II
2012 	1	Covenant Community			?
 	2	Grace Community-Souderton		First Baptist
2013 	1	Zion Mennonite Church 			Calvary of Souderton-I
 	2	First Baptist 				Grace Community-Souderton
2014 	1	Zion Mennonite Church			?
 	2	Keystone/Skippack 			?
 	3	Leidy's/Penn Valley 			?
2015 	1	Zion Mennonite Church			Faith Bible
 	2	Grace Community-Souderton		Covenant Community
 	3	Living Hope Church			Lower Skippack
 
 
Main Line Shul/Lower Merion Synagogue Modified League Championships (Sol Bennet Trophy)
Year		Champ				Runner-Up
2001 		Beth David Bruins 		?
2002 		Har Zion 			Beth Hillel Gold
2003 		Beth David Bruins 		Beth Hillel Gold
2004 		Beth David Bruins 		Beth Hillel Gold
2005 		Beth David Bruins 		?
2006 		Beth David Bruins 		Beth Hillel Gold
2007 		Beth David Bruins 		Adath-Israel
2008 		Beth David Bruins 		Beth Hillel Gold
2009 		Beth David Bruins 		Bnai Aaron-SJCC
2010 		Beth David Bruins 		Aish Philadelphia
2011 		Beth David Bruins 		Aish Philadelphia
2012 		Beth Hillel Remington		Beth David Bruins
2013 		Beth David Bruins		Aish Philadelphia
2014 		Beth David Bruins		Temple Sholom	
2015 		Beth David Bruins		Aish Philadelphia
 
Delaware Valley Synagogue Coed Modified League Championships- Ambler
Year	Div	Champ				Runner-Up
1988-2005 	? 	
2006 	- 	Ohev Shalom 			?
2007 	- 	Ohev Shalom 			?
2008 	- 	Ohev Shalom 			Beth Or Red
2009 	- 	Or Ami 				Goldstein's
2010 	- 	Ohev Shalom 			Keneseth Israel
2011 	- 	Ohev Shalom 			Keneseth Israel
2012 	- 	Beth Am 			Goldstein's
2013 	Gold 	Beth Am 			Beth Or Gold
	Silver 	Tifereth Israel 		Temple Sinai M.Club
2014 	Gold 	Beth Am 			Beth Or Gold
	Silver 	Kol Emet 			Beth Ami
2015 	Gold 	Ohev Shalom			Beth Am
	Silver 	Beth Or Blue			Beth Or Red
Notes:
2002-OCJCC was 7-1 and Beth Am was 5-0 at one point, no info on playoffs
2003-Beth Am had the best record 13-2, no info on playoffs
2004-Kenneth Israel and Beth Am were both 12-2, no info on playoffs
 
Great Valley Corporate Center Softball League - Malvern
Year		Champ				Runner-Up
1981 		?				?
1982 		?				?
1983 		?				?
1984 		S.I.A.D.S.			?
1985 		Centocor			?
1986 		Chrysler			?
1987 		?				?
1988 		IMF				?
1989 		Sterling Blue			?
1990 		Sanchez				?
1991 		DVFS				?
1992 		DVFS				?
1993 		Productivity Systems		?
1994 		Becket & Watkins		?
1995 		Sanchez				?
1996 		Sanchez				?
1997 		Delaney Companies		?
1998 		Delaney Companies		?
1999 		Delaney Companies 		Skyline
			Standings 1st & 2nd - Playoffs combined (top 8 in each division)
			Division	First			Second
			American 	Becket & Lee 		Delaney Companies
			National 	Sanchez 		MacDade Abbott
			Central 	Skyline 		Liberty Raiders
2000 		Skyline 			Delaney Companies
			Standings 1st & 2nd - Playoffs combined (top 11 in each division)
			Division	First			Second
			American 	Liberty 		Delaney Companies
			National 	ASMG 			MacDade Abbott
			Note- Skyline #3 in National Division
2001 		ASMG/Aegon 			BlackBox/Delaney
			Standings 1st & 2nd - Playoffs combined (top 9 both Americans and 4 in National)
			Division	First			Second
			American East 	Skyline 		Liberty Raiders
			American West 	Black Box/Delaney 	SCT
			National 	CGI 			Progressive Biz
			Note-ASMG/Aegon #5 in American West Division
2002 		Becket & Lee 			Black Box 
			Standings 1st & 2nd - Playoffs combined (top 9 both Americans and 4 in National)
			Division	First			Second
			American East 	Becket & Lee 		Aegon
			American West 	Black Box 		EOL/American Foods
			National 	Progressive Business 	AGI
2003 		Black Box 			Fox Realty Company
			Standings 1st & 2nd - Playoffs combined (top 8 both Americans and 4 in National)
			Division	First			Second
			American East 	DVFS 			AGI
			American West 	Black Box 		Skyline
			National 	Vanguard-Chesterfield 	Walklett Group
			Note- Fox Realty #4 in American West Division
2004 		EOL/American Foods 		Skyline
			Standings 1st & 2nd - Playoffs combined (top 13 in American and 7 in National)
			Division	First			Second
			American 	Fox Realty Company 	EOL/American Foods
			National 	ING 			CGI
			Note- Skyline #4 in American Division
2005 		EOL/Payroll Factory 		AGI
			Standings 1st & 2nd - Playoffs combined (top 12 in American and 4 in both Nationals)
			Division	First			Second
			American 	EOL/Payroll 		Factory AGI
			National 	East USA Today 		Lockwood Financial
			National 	West McKesson 		Flanigan's Boathouse
2006 		Boathouse Wings 		Pitcairn Properties
			Standings 1st & 2nd - Playoffs combined (top 12 in American and 4 in both Nationals)
			Division	First			Second
			American 	Aegon 			Skyline
			National East 	SunGard 		CGI Willis
			National West 	VF Asset Management 	UNISYS PBITS
			Note- Pitcairn Properties #4 in American Division
			Note- Boathouse Wings #10 in American Division
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Divisional Playoffs separated and Champs play for the League title, Top 8 in each division make their own separate divisional playoffs
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2007 		USA Skyline/Payroll 		Brandywine Realty
			Divisional Championships
			West 		Liberty Property Trust 	Charles River Labs
			Central 	Brandywine Realty 	Valley Forge Asset
			East 		USA Skyline/Payroll 	Pitcairn Properties
2008 		VGI Stars 			Aegon
			Divisional Championships
			West 		VGI Stars 		C Media
			Central 	Progressive Biz 	Pub IFM Efector
			East 		Aegon USA 		Skyline
2009 		Aegon 				VGI Whale Tails
			Divisional Championships
			West 		VGI Whale Tails 	Acme
			Central 	STM 			C Media
			East 		Aegon 			VGI Stars
2010 		VGI Stars 			VGI The Office
			Divisional Championships
			West 		VGI The Office 		VGI Dunder Mifflin
			Central 	VGI Whale Tails 	C Media
			East 		VGI Stars 		Aegon
2011 		Aegon 				Deck at Twenty 9
			Divisional Championships
			West 		CGI 			Total Facility
			Central 	Deck at Twenty 9 	VGI The Office
			East 		Aegon 			VGI Stars
2012 		Aegon 				Rutter Roofing
			Divisional Championships
			West 		Rutter Roofing 		Tecniplast
			Central 	SunGard Services 	Total Facility
			East 		Aegon 			Twenty 9 Restaurant
2013 		VGI Whale Tails 		MR&D
			Divisional Championships
`			West 		Stryker 		Ortho Janssen
			Central 	MR&D 			1&1 Internet
			East 		VGI Whale Tails 	VGI The Office
2014 		VGI Whale Tails 		MQI
			Divisional Championships
			West 		Johnson Matthey 	AGI
			Central 	Zonoff 			Janssen
			East 		VGI Whale Tails 	MQI
2015 		Twenty 9 Whale Tails 		VGI The Office
			Divisional Championships
			West 		Accutome Inc. 		MR&D
			Central 	Ricoh 			CGI
			East 		VGI The Office 		Twenty 9 Whale Tails 
 
Eagleview Corporate Center Softball League - Malvern
Year		Champ				Runner-Up
1995 		The Hankin Group 		?
1996 		? 				?
1997 		? 				?
1998 		? 				?
1999 		? 				?
2000 		AAA 				?
2001 		AAA 				Bentley Black
2002 		AAA 				Bentley Black
2003 		AAA 				?
2004 		AAA 				Bentley Black
2005 		Kensey Nash 			Bentley Black
2006 		The Hankin Group 		Kensey Nash
2007 		Advanced Automation 		Kensey Nash
2008 		Kensey Nash 			The Hankin Group
2009 		XL Insurance 			YMCA
2010 		ERM- Environ. Resources Mgmt.	? 
2011 		Bentley Red 			?
2012 		Kensey Nash 			?
2013 		The Hankin Group 		Kensey Nash/DSM
2014 		Bentley Red 			?
2015 		Bentley Red 			DSM Biomedical
 

Other Pennsylvania League Championships
Some info is incomplete
PenBryn (Glenside) Fall League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-2000	?
2000		Regan Construction		Carney's/Rossi
2001		Union Jack/Penny Garden		Carney's/Rossi 
2002		Carney's/Rossi			The Whistle Stop 
2003		Carney's/Rossi			Chick Orlando's Bar
2004		Carney's/Rossi			Elbow Room
2005		Elbow Room			Carney's/Rossi's
2006		Carney's/Rossi			Penny Garden's
2007		Carney's/Rossi			Edge Hill Tavern
2008		?
Hillcrest Tavern (Oreland) League
Year	Champion			Runner-up
2006 	Union Jacks			Halligan's Pub-II
after 2006	?
Bethlehem City League
Year	Champion			Runner-up
2006 	Wagner Farms			Nauman Homes
2007	?				?
2008	Nauman Homes			?
2009	?				?
2010 	Municipal Capital Corporation 	Nauman Homes
2011 	Sotto Santi 			Hecktown Social Club
2012 	?
2013 	?
2014 	Sterling
2015 	Sterling
Gap Slow Pitch League
Year	Div	Champion			Runner-up
1991 		Dollie's Inn 			?
1992-96 	?
1997 		JBS Hauling Sharks		Barons
1998 		JBS Hauling Sharks
1999 		
2000		
2001 		Rebels				Sharks
2002 		Blackhawks			?
2003 		Blackhawks			Sharks
2004 		Blackhawks			Lantz Enterprise Sabres
2005 		Brawlers			Outlaws
2006		Tribe				Lightning
2007		Tribe				Predators
2008		Longhorns			Tribe
2009  		Longhorns 			Barons
2010  		Tribe				Barons
2011  		Raiders 			Cougars
2012  		Chargers 			Barons
2013 	Upper	Longhorns  			Flames
2014 	Upper	?				?
2015 	Upper	Longhorns 			Tribe
Intercourse Slow Pitch League
Year	Champion			Runner-up
1978 	Finners Raiders
1979-93 - no info
1994 	Pete's Raiders
1995-00 - no info
2001 	Chargers			Lanco Concrete Walls
2002 	Fisher's Deli			Blackhawks
2003 	Rebels				Blackhawks
2004 	Rebels				Titans
2005 	Fisher's Deli			Rebels
2006	Blackhawks			Rebels
2007	Fisher's Deli			Road Scholar
2008	Sabres				Titans
2009 	Predators 			Titans
2010 	Titans 				Jaguars
2011 	New Holland Legion 		Titans
2012 	Titans 				Thrashers
2013 	Thrashers 			Avalanche
2014 	?
2015 	Titans 				Gators
Manheim Township Slow Pitch League-Stauffer Park
Year	Champion			Runner-up
1975 	Evans Bar 			Zinn's Diner
1976 	Evans Bar 			Twin Kiss
1977 	Twin Kiss			Zinn's Diner
1978 	Engle Printing			Twin Kiss
1979-97 - no info available - J.D. Real Estate won 5 other titles in this period, exact years unavailable
1998 	Team Bud			Jim Price/Remax
1999 	J.D. Real Estate		Smucker's/AFLAC
2000 	915 Cafe Barons			Fulton Bar/Gilbert's Auto Clean
2001 	J.D. Real Estate		Tree Top Golf
2002 	Pallet Solutions/Sports Page	915 Cafe Barons
2003 	Golden Palette Studio		Pallet Solutions
2004 	Golden Palette Studio		AFLAC
2005 	Golden Palette Studio		Knights of Columbus
2006 	Golden Palette Studio		Stubby's Bar & Grille
2007	Fulton Bar			Your Place
2008 	Dotter Dental/Direct Wire 	TheBarStops.com/Chris Rihn Insurance
2009 	Chris Rihn Insurance 		Trios/Bud Light
2010 	Witmer/S. Black Builders/PFP 	Union Station
2011 	915 Cafe/Steve Black Builders 	Penn Manor Beverage
2012 	Under Pressure			Station House/Brown & Associates
2013 	Station House/Brown & Assoc. 	Wise Guys/Hot Z's Pizza
2014 	Station House/Brown & Assoc.	Wise Guys/Hot Z's Pizza
2015 	Play it Again Sports		?
Manheim Slow Pitch League
Year	Champion			Runner-up
1973 	Crusaders			Yorty's
1974 	Twin Kiss			Zeller's Gulf
1975 	Summy House			Twin Kiss
1976 	Twin Kiss			Summy House
1977 	Reed's Chevrolet		Summy House
1978 	Twin Kiss			Bargaintown
1979	Engle Printing			Twin Kiss
1980	Engle Printing			?
1981	Engle Printing			?
1982 	Sterling Insurance		?
1983 	T&H Sports			?
1984-89	- no info available
1990 	Penway Construction		?
1991 	Penway Construction		?
1992 	Brewers Outlet			?
1993 	Lititz American Legion		?
1994 	Lititz American Legion		Penway Construction
1995 	Usner Excavating		Sterling Insurance
1996-00	- no info available
2000 	Speedwell Construction		Tree Top Golf
2001 	Tree Top Golf			Speedwell Construction
2002	Speedwell Construction		Phillips Ford
2003 	Speedwell Construction		Phillips Ford
2004 	Speedwell Construction		Bud Light
2005 	Usner Excavating		Brickyard/Phillips Ford
2006 	Usner Excavating		Speedwell Construction
2007 		NO LEAGUE - (teams merged with Zinn's NASF League for 2007)
2008	- League Folded
Lititz Softball League
Year	Champion			Runner-up
1972	Clair's Grocery
1973 	Clair's Grocery
1974-78 - no info
1979 	Farrell's Maintenance
1980 	Farrell's Maintenance
1981 	Farrell's Maintenance
1982 	Farrell's Maintenance 		Marty's Garage
1983 	Farrell's Maintenance 		Bob's Market
1984 	Farrell's Maintenance 		Marty's Garage
1985 	Farrell's Maintenance 		CH Bachman
1986 	Farrell's Maintenance 		CH Bachman
1987 	Farrell's Maintenance 		Penn Reality
1988 	Farrell's Maintenance 		CH Bachman
1989 	Farrell's Maintenance 
1990 	Farrell's/Holiday Jacks 
1991 	Farrell's/Holiday Jacks 
1992 	Lititz American Legion
1993 	Lititz American Legion
1994 	Lititz American Legion 		Lititz VFW
1995 	Lititz VFW
1996 	Steve Black Builders
1997 	Steve Black Builders
1998 	Steve Black Builders
1999 	Sprint/Premier Management
2000 	Sprint/Premier Management

Ephrata Rec Softball League
Year	Champion			Runner-up
1973  	Hilltop Inn			?
1974  	Hilltop Inn			?
1975  	Hilltop Inn			?
1976  	Hilltop Inn			?
1977  	R&T Mobil Homes Travelers	?
1978  	R&T Mobil Homes Travelers	?
1979  	Bob's Americans			?
1980-00	- no info available
2001 	J.D. Real Estate		AFLAC/Steve Black
2002 	Steve Black Builders		J.D. Real Estate
2003 	AFLAC				Manheim Vets
2004 	Landis-Beacon			Usner Excavating
2005 	66 Sports/Landis Trucking	Manheim Vets
2006 	Weaver's Masonry		V&S/Landis Trucking/Manheim Vet
2007 	NO LEAGUE (teams merged into Zinn's NASF League)
2008	- League Folded 
Elizabethtown Softball League
Year	Champion			Runner-up
1975 	Reed Chevrolet			?
1976-82	- no info available 
1983 	Valley Lanes			?
1984 	Valley Lanes			?
1985 	Annville Auto			?
1986 	Annville Auto			?
1987 	Annville Auto			?
1988 	Annville Auto			?
1989 	?				?
1990 	?				?
1991 	White Oak Mills			?
1992 	JoJo's Pizza			?
1993 	Stitchworks 			JoJo's Pizza
1994 	JoJo's Pizza 			Sports Plus
1995 	JoJo's Pizza 			?
1996 	Jasonville Sox 			?
1997 	Jasonville Sox 			?
1998 	?				?
1999 	?				?
2000 	Jasonville Sox 			?
2001 	Jasonville Sox 			?
2002 	Jasonville Sox 			E-Town Chiropractic
2003 	Hampton Inn 			Steve Hein's General Store/Hideaway
2004 	Steve Hein's General Store	?
2005 	Seibert Trucking		?
2006 	E-Town American Legion		?
2007 	Seibert's/Casner's 		E-Town American Legion
2008 	Seibert's/Casner's		?
2009	- no more info after 2008 - except 2012 and 2014- Seibert's Trucking won both years
Manheim Rapho Park League (2008-2011)
2008	Bullshippers/Eddie's All-Stars	Brooks Motors
2009 	Brickyard/Steve Black Blders.  	Brooks Motors
2010 	Brooks Motors 			Mulch Nest
2011 	Reamstown AA 			Mertz Softball
2012 	- League Folded
Zinns Park NASF League- Denver
Year	Div.	Champion			Runner-up
2007 	Upper 	New Holland Legion 		Brickyard Sports Bar
	Lower 	Ewell Trucking 			Hess/Kinzer Station
2008 	Gold 	New Holland Legion 		Landis/Al's Service/Combat
	Silver 	Ewell Trucking 			Stephen Black Builders
	Bronze 	Snook's Pub 			Sauder Trucking
2009 	Upper 	New Holland Legion 		Landis Express/Al's Service
	Middle 	Brickhouse Pub 			Hursh Painting
	Lower 	Sauder Trucking 		Access Now
	Travel 	Fisher's Deli 			N/A
2010 	- 	Al's Service/V&S/Brickhouse 	G Muzik
2011 	-	- League not held
2012 	-	- League not held
2013 	-	- League not held
2014 	-	- League not held
2015 	- 	
Lebanon Valley Slow Pitch (Palmyra League)
Year	Champion					Runner-up
1975 	Herbe's Jewelers				Palmyra Legion
1976 	Palmyra Legion					Herbe's Jewelers
1977 	Lesher Buick-Pontiac (Lebanon Conference)	Herbe's Jewelers (Palmyra Conference)
1978 	Schaefferstown
1979 	Jack's Tavern
1980 	Palmyra Twin Kiss
1981 	Wickstrom Chevrolet
1982 	Herbe's Jewelers
1983 	Annville Auto Center
1984 	Jack's Tavern
1985 	Annville Auto Center
1986 	Annville Auto Center
1987 	K.A.M.
1988 	K.A.M.
1989 	K.A.M.
1990 	County Merchants
1991 	City Suburban Oil Co.
1992 	City Suburban Oil Co.
1993 	Palmyra VFW
1994 	Tri-State Drywall
1995 	Frederick Chevrolet
1996 	Frederick Chevrolet
1997 	PHY Graphics
1998 	PHY Graphics
1999 	E.Z. On Line
2000 	PHY Graphics
2001 	PHY Graphics
2002 	Frederick Chevrolet/Campbelltown Legion
2003 	Physique World/Campbelltown Legion
2004 	Physique World/Campbelltown Legion
2005 	Brass Rail Beverage
2006 	E&E Metal Fab/PHY/Frederick Chevrolet
2007 	E&E Metal Fab/PHY/Frederick Chevrolet
2008 	Elanco Chiropractic
2009 	E&E Metal Fab/Frederick Chevrolet 		Campbelltown Legion
2010 	E&E Metal Fab/Fisher's Deli 			Sinkhole Saloon
2011 	E-town Legion/Frederick Chevrolet 		422 Auto Sales
2012 	New York Fitness Club  				E-town Legion/Frederick Chevrolet
2013 	Americom					Londonderry Limo
2014 	Americom Mutants				Londonderry Limo
2015 	 Seltzer field closed, In the Net is the new location
Annville Sunday
Year 	Champion  			Runner-up
1983 	Music's
1984 	Felty's Annville A's
1985 	Nicholas Paints
1986-03 - no info available
2004 	Mariners
2005 	St. Gerdy's
2006 	Phantoms
2007 	Camel's Towing
2008 	St. Gerdy's
2009 	E&E Metal/Frederick
2010 	Phantoms
2011 	Frederick Chevrolet/Kellys 	Phantoms
2012 	Frederick Chevrolet  		5th Ward
2013 	Team Lewis  			Americom
2014 	Londonderry Limo 		E&E Metal/LFCU
2015 	Londonderry Limo 		Lemon Heads
Note: Prior to 2004- Pucillo's Pizza and Frogs won many titles going back into the 1990's

Columbia
Year 	Champion  			Runner-up
2010	- no info available in 2010 and before
2011 	The Trainyard  			Union Station Grill
2012 	Under Pressure/915 Cafe 	CM Auto
2013 	Lucky Ducks  			River Street Cafe
2014 	Union Station Grill 		St. Phillip Killer B's
2015 	Baldy Beard Brewing Co.		Station House/Realty Settlement
Tri-County League (Division 1)
Year	Champion			Runner-up
2005 	AIA/Enola Sportsmen		Bad Boyz
2006 	Rhino's/Grudi			Santana Banana
2007	Santana Banana			AIA/Enola Sportsmen
2008	?
2009	?
2010	?
2011	?
2012	?
2013	Planet RYO/PLTS			?
2014	?
2015	?
Harrisburg Suburban State
Year 	Champion  			Runner-up
2007 	Smokin Joes  			Kokomos/Grove
2008 	Monte Carlo  			Grove Sporting Goods
2009 	Gashouse Gorillas 		Yah/D&M
2010 	Gashouse Gorillas 		Nuclear Knuckleheads
2011 	D&M Auto Service 		Santana Banana
2012 	Your Place  			Big Woody's/Mutiny/D&M
2013 	Big Woody's/Mutiny 		Community Settlement
2014 	- FOLDED

Harrisburg Area Rec
Year 	Champion  			Runner-up
(started in 2007 after taking over the East Shore Rec League)
2007 	Smokin Joes	 		Kokomo's
2008 	Monte Carlo 			Groves Sporting Goods
2009 	Gashouse Gorillas 		Your Ad Here (YAH)
2010 	Gashouse Gorillas		Nuclear Knuckleheads
2011 	D&M Auto Service 		Gashouse Gorillas
2012 	Big Woody's	 		Smokin Joes
2013 	Universal Media 		Post 730
2014 	D&S Auto/Champions		Your Ad Here
2015 	Universal Media 		Post 730
Trexlertown
Year 	Champion  			Runner-up
1974 	Macungie Monarchs
1975 	?
1976 	?
1977 	?
1979 	Macungie Monarchs
1980 	?
1981 	Macungie Monarchs
1982 	Macungie Monarchs
1983	Macungie Monarchs
1984	?
1985	?
1986	?
1987 	Macungie Monarchs
1988 	Macungie Monarchs
1988 	Macungie Monarchs
1989	?
1990	?
1991 	Frederick Electric
1992 	Frederick Electric
1993	?
1994	?
1995 	Crock's Sports Bar
1996 	Crock's Sports Bar
1997	
1999	
1999	
2000	
2001 	Tony's Toptown Pizza
2002 	Tony's Pizza
2003 	Tony's Pizza/BK Clams
2004 	Tony's Pizza/BK Clams
2005 	?
2006 	?
2007 	Ronnie Folk Paving 
2008 	Ronnie Folk/Fegley Roofing
2009 	Ronnie Folk Paving 
2010 	Ronnie Folk Paving/Tony's 	SSI
2011 	Ronnie Folk Paving 		SSI
2012	Ronnie Folk Paving 		Emmaus Fire Company Chasers
2013
2014 	Ronnie Folk Paving 		Outlaws
2015 	
Allentown Area (missing some years)
Year 	Champ 				Runner-up
1974 	? M&K Sales
1978 	? Crest Sporting Goods
1979 	? Crest Sporting Goods		? Carlisle Grill
1983 	? A&H Sports
1987 	? Casey's Auto
1989 	? Casey's Auto
1991 	? Casey's Auto
1998 	? Casey's Auto			? Cramps
1999 	? Mertztown Rod & Gun
2000 	? Cramps
2001 	? Cramps
2002 	? Cramps
2003 	? Cramps
2004 	? Cramps
2005 	? Donna's Carlisle Grill
2006 	? after 2005

Exeter League
Year 	Champ 				Runner-up
2000 	Bowl Grille  			Blue Marsh
2001 	Morning Dew  			No Names
2002 	Bowl Grille  			Morning Dew
2003 	Bowl Grille  			Synder's
2004 	Morning Dew  			Powder Mill Log Homes
2005 	Campbell's  			Daniel McCord Contracting
2006 	Dyer's Quarry  			Morning Dew
2007 	Reiffton Fire Company  		Morgan Brothers
2008 	Reiffton Fire Company  		Morning Dew
2009 	Morning Dew  			Play it Again
2010 	Spikes 				Reiffton Fire Company
2011 	Spikes 				Play It Again Sports
2012 	Play It Again Sports  		Concord Public House
2013 	Keith Kemp Sanitation  		?
2014 		
2015 	

York County Slow Pitch Champ
Year	Champ				Runner-up			
1956	Bendix Radio			Shipley Oil
1957	Bendix Radio			Sylvania Elect.
1958	Pleasureville Fire Co.		Grantley FC	(Open)
	Lyons Metal			Hardings 	(Industrial)
1959	Pleasureville Fire Co.		Railroad AC	(Open)
	York Police			Lyons Metal	(Industrial)
1960	Laurel Fire Company		Pleasureville	(Open)
	Local 4407 Steel Workers	?		(Industrial)
1961	Reliance Fire Company		Laurel FC	(Open)
	Local 4407 Steel Workers	?		(Industrial)
1962	Vigilant Fire Company		?		(Open)
	Maple Press Company		?		(Industrial)
1963	Victory AA			Vigilante AA	(Open)
	NOP-Navel Ordinance Plant 	?		(Industrial)
1964	Vigilante AA			?		(Open)
	Maple Press Company		?		(Industrial)
1965 	Vigilante AA			?		(Open)
	Maple Press Company		?		(Industrial)
1966 	Vigilante AA			Preston Fiat	(Open)
	Maple Press Company		AMF Inc.	(Industrial)
1967	Allen AC			Vigilante AA	(Open)
	Standard Register		AMF Inc.	(Industrial)
1968	Arena News			Vigilante AA	(Open)
	AMF Incorporated		ACCO		(Industrial)
1969	Viking AC			Aarvan Roofing	(Open)
	AMF Incorporated		Stand. Register	(Industrial)
1970	Schaefer Beer			Arena News	(Open)
	AMF Incorporated		ACCO		(Industrial)
1971	Girard AA			Garver's TV	(Open)
	Borg-Warner			York Police	(Industrial)
1972	Schaefer Beer			Girard AA	(Open)
	AMF-Blue			Local #786	(Industrial)
1973	- No more York County Championships, District-5 now includes the Harrisburg Area

Community/Salvation Army/Coors Light/Budweiser/White Rose Softball League - York (Division-1)
Year	Champion			Runner-up
1955 	Caterpillar Club		Shipley Oil	(League)
1956 	Caterpillar Club		Yankee AA	(Community)
	Bendix Radio 			Sylvania Elect.	(Industrial)
	Laurel				Reliance	(Firemen)
1957 	Yankee AA			Caterpillar	(Community)
	Lyons Metal			Bendix 		(Industrial)
	Reliance			Grantley	(Firemen)
1958 	Girard AA			Masell		(Community)
	Lyons Metal			NOP	 	(Industrial)
	Pleasureville			Goodwill	(Firemen)
1959 	YMCA				Myers		(York County)
	York Police			Lyons Metal	(Industrial)
	Pleasureville			Vigilant	(Firemen)
1960 		no info available
1961 		no info available
1962 		no info available
1963 		no info available
1964 	228 				Sam's		(Community)
	Maple Press			NOP		(Industrial)
1965 	Vigilant A.A. (27-0) 		Yankee A.A.	(Community)
	Maple Press			AMF		(Industrial)
1966 	Bollinger/Vigilantes		Delphia A.A.	(Community)
	Maple Press			Caterpillar	(Industrial)
1967 	Vigilant A.A. 			Bollinger's	(Community)
	Caterpillar Club		Stand. Register	(Industrial)
1968 	San Carlos (33-0) 		Capital Bev.	(Community)
	AMF				ACCO		(Industrial)
1969 	615 Lounge 			Arena News	(Community)
	AMF				Bendix		(Industrial)
	Gene's Body Shop		Brewery Product	(Salvation Army)
	615 Lounge 			AMF	 	(York City Championship)
1970 	Aero Oil 			Girard AA	(Community)
	AMF				Cole Steel	(Industrial)
	Arena News			Lincoln Park	(Salvation Army)
	Aero Oil 			AMF	 	(York City Championship)
1971 	Schaefer Beer 			Girard AA	(Community)
	Local #786			Fecor		(Industrial)
	Schaefer Beer 			Local #786 	(York City Championship)
	Jacob's Cleaners		Lincoln Park	(Salvation Army)
	East York			New Era Dye	(Southeast County)
1972 	Arena News 			Garver's TV	(Community)
	AMF Blue			Borg-Warner	(Industrial)
	Arena News			AMF Blue	(York City Championship)
	Marketech 			P.A. & S. Small	(Salvation Army)
1973 	Arena News 			New Era Dye	(Community)
	Gichner's 			Local #786	(York City-A)
	Marketech 			West York	(Salvation Army)
	Gichner's 			Arena News 	(York City Championship)
1974 	New Era Dye 			Brewery Product	(York City)
	West York			Salvation Army	(Salvation Army)
	New Era Dye			West York	 (York City Championship)
1975 	New Era Dye	 		York Barbell	(Class-AA Travel)
	Hoffman Products 		The Embers	(Salvation Army A)
 	Marketech			IMS		(Salvation Army B)
 	615 Lounge	 		West York	(Salvation Army C)
 	Girard		 		Markey Elect.	(Salvation Army D)
	New Era Dye			Girard	 	(York City Championship)
1976 	York Barbell (AA)		West York (B)	(Salvation Army Overall)
	Moore Cadillac			Yankee AA	(Salvation Army A)
1977 	York Barbell		 	N/A		(Salvation Army AA)
	Continental Foods	 	Hoffman Blue	(Salvation Army A)
1978 	York Barbell 			Hoffman Products
1979 	Bob Hoffman Blue 		Jacks 381 West
1980 	Bob Hoffman Blue 		Jackie B's
1981 	Jackie B's 			Hoffman Blue
1982 	Bob Hoffman Blue		Jackie B's
1983 	Bob Hoffman Blue 		Barbell Hall of Fame
1984 	Bob Hoffman Blue 		Barbell Hall of Fame
1985 	Jackie B's/Champion Line	Barbell Hall of Fame
1986 	Bud Light/Jackie B's		Mr. Dario's
1987 	Jackie B's 			Deb's Restaurant
1988 	Deb's Restaurant		Mr. Dario's
1989 	Lemoyne Sleeper			Shiloh Sports/Jackie B's
1990 	Lemoyne Sleeper 		WSBA Sports Talk
1991 	WSBA Sports Talk 		JD Construction
1992 	Westside Steak House		Vigilant Social Club
1993 	Jackie B's/Al's Social Club 	WSBA Sports Talk
1994 	White Roses (WSBA) (26-0) 	Jackie B's/Al's Social Club
1995 	JNO/Z. Bartek Electric		Subway
1996 	Cape Horn Beverage		Magic Clean/Marcello's Pizza
1997 	Marcelo's Pizza/Porky's BBQ	11th Frame/Sports of Course
1998 	Cape Horn Beverage		Saturn of York
1999 	Cape Horn Beverage		Shadow Fax
2000 	Cape Horn Beverage		Shadow Fax
2001 	EMO Communications 		Cape Horn Beverage
2002 	EMO Communications 		? Murph's Study Hall
2003 	EMO Communications 		? Cindy's Restaurant
2004 	Ray Myers Masonry 		? (Custom Blends or P&W Sharks)
2005 	Shorbs				Vigilant Social Club
2006	Shorbs				P&W Sharks
2007	Shorbs				P&W Sharks
2008	Vigilant Social Club		Apex/Louie's Auto/Razorbacks
2009 	Chaotic Tatoo 			Smokers Outlet/Ray Myers
2010 	Goldie's/Chaotic Tatoo 		Shorb's/Pro-Con/Custom Blends
2011 	Savorys/APC/ADU 		Smoker's Outlet/Hippie Hut
2012 	Cash Offer/Morgan Collins 	Smokers Outlet/Hippie Hut
2013 	Cash Offer/Smokers Outlet 	Savory's/APC/ADU (refused to play finals)
2014 	APC/Savorys			Baldy Beard/Smokers
2015 	APC/Savorys			Baldy Beard/Smokers
NOTE: In 2013, Savory's defeated Baldy Beard in the Div-1 South Final, refused to play Div-1 North Champ Cash Offer/Smokers
7th Ward Slo-Pitch League- New Castle
Year	Champion			Runner-up
1957 	Liberty AC   			Wabash Bears
1958 	Rainey & Saints   		Liberty Hotel
1959 	Liberty Hotel   		Wabash Bears
1960 	Rainey & Saints   		Liberty AC
1961 	Columbus Club   		Liberty Hotel
1962 	Liberty AC   			Hyde Drug's Bears
1963 	Liberty AC   			Crescent Cafe
1964 	Crescent Cafe   		Hyde Drug's Bears
1965 	- no info available
1966 	- no info available
1967 	Crescent Cafe   		West Side AC
1968 	Crescent Cafe   		Willie's Amusement
1969 	- no info available
1970 	Iron Dukes   			Crescent Cafe
1971 	Iron Dukes   			Crescent Cafe
1972 	Schmidt's Distributing		Iron Dukes
1973 	Cray's Iron Dukes   		Crescent Cafe
1974 	Cray's Iron Dukes   		ViVelo's Texaco
1975 	Palladino's Services   		Bessemer Inn
1976 	St. Margaret's Club   		Cone & Shake
1977 	Medure's Lounge   		FA Cray's Raiders
1978 	Gables		   		Hamed's Lounge
1979 	- after 1978?   			

Lawrence County Slo-Pitch League 
Year	Champion			Runner-up
1955 	Chewton Medusa Eagles   	Snake Run
1956 	Chewton Medusa Eagles   	Ellwood City
1957 	Chewton Medusa Eagles   	Del Chuhetto's
1958 	St. Elias Recreation   		East Side Bachelors
1959 	Chewton Medusa Eagles   	Triangle Bar
1960 	Elias Auto Wreckers   		Shadyside AC
1961 	South Side Billiards   		Shadyside AA
1962 	Diamond AC   			Leslie Hut
1963 	Gaylord Inn   			Triangle Bar
1964 	Gaylord Inn   			Reliable Luggage
1965 	American Cyanamid #8241   	Diamond AC
1966 	American Cyanamid #8241   	New Castle AC
1967 	American Cyanamid #8241   	Sylvester's Dairy
1968 	Farris Construction   		American Cyanamid #8241
1969 	Farris Construction    		Edward A. DeCarbo Funeral Home
1970 	Gaylord Inn    			Clingensmith TV
1971 	Croten Dukes    		William F. DeCarbo Funeral Home
1972 	Croten Dukes    		William F. DeCarbo Funeral Home
1973 	Croten Dukes    		William F. DeCarbo Funeral Home
1974 	William F. DeCarbo Funeral 	Edward A. DeCarbo Funeral Home
1975 	FA Cray Iron Dukes    		Croten Dukes
1976 	FA Cray Iron Dukes    		Civics
1977 	St. Margaret's Club 		?
1978 	FA Cray Raiders			Del-Bingo's
1979 	after ??

Ben Franklin League- New Castle
Year	Div	Champion			Runner-up
1972 		4 teams started - Dodgers, Yankees, Mets, White Sox
1973 
1974 		Gloriso Builders     		Ben Franklin Sportsmen Club
1975 		Ben Franklin Sportsmen Club    	Mahoning Builders
1976 		Ben Franklin Sportsmen Club    	Joy Gardens
1977 		Ben Franklin Sportsmen Club    	Kitt Optical
1978 		Edward and Donald DeCarbo 	Mangieri TV   	
1979 		Ben Franklin Sportsmen Club    	Wolfe Iron
1980 		Ben Franklin Sportsmen Club    	
1981 		Ben Franklin Sportsmen Club    	
1982 		Ben Franklin Sportsmen Club    	
1983 		Ben Franklin Sportsmen Club    	
1984 		Ben Franklin Sportsmen Club    	Rude's Battery
1985 		Ben Franklin Sportsmen Club    	Rude's Battery
1986 		Ben Franklin Sportsmen Club    	
1987 		Ben Franklin Sportsmen Club    	
1988 		? Chalet
1989 		? Augustine's Pizza
1990 		? Quality Hose
1991 		? New Castle Merchants
1992 		? Augustine's Pizza
1993 		? Augustine's Pizza
1994 		? New Castle Fasteners
1995 		? Casico's
1996 		?
1997 		? Tony's Lounge
1998 		? Barth Farms
1999 		? New Castle Merchants
2000 		? D&D Auto Salvage
2001 		? Teamsters Local #261
2002 		? PF Environmental
2003 		? Shiderly's/T-Time
2004 		? Titans
2005 	Open	T-Time/Shiderly's 		
2006 	Open	C-Town 			
2007 	Div-1	Smash Mouth/Adams Creek 	C-Town
2008 	Div-1	M&M Insurance/C-Town 		Adams Creek/Smash Mouth
2009 	Div-1	El Canelo 			Augustine's Pizza
2010 	Div-1	El Canelo/Son's of Italy 	Hometown Pharmacy
2011 	Div-1	Moose Club 			Almega Plastics
2012 	Div-1	Vesco Music 			El Canelo (forfeit)
2013 	Div-1	The Cedars 			Vesco Music
2014 	Div-1	Vesco Music 			Johnson Club
2015 	Div-1	Vesco Music and 26 Bar (Co-Champs)
Lewisburg Softball League
Year	Div	Champion			Runner-up
1984	-	Gold Bond			?
1985	-	Gold Bond			?
1986	-	Gold Bond			? Country Cupboard Inn
1987	-	Gold Bond			? Yeager Brothers Construction
1988	-	Yeager Brothers Construction	? Lewisburg Legion
1989	-	Yeager Brothers Construction	? Lewisburg Legion
1990	-	Yeager Brothers Construction	? Snyder's Construction
1991	-	Yeager Brothers Construction 	Accent Computers
1992	-	Yeager Brothers Construction 	Cooperstown Sports Cards
1993	-	Accent Computers 		Cooperstown Sports Cards
1994	-	Cooperstown Sports Cards	? Engine House
1995	-	Lewisburg Legion		? Pleasant Oil
1996	-	Lewisburg Legion		?
1997	-	Lewisburg Legion		?
1998	-	Lewisburg Legion		?
1999	-	Lewisburg Legion		?
2000	-	Susquehanna Physical Therapy 	Lewisburg Legion
2001	-	Lewisburg Legion		? Monogram Plus
2002	-	Lewisburg Legion		? Country Tavern
2003	-	Lewisburg Legion		? Coca-Cola/3N2/SSS/Ruffians
2004	-	Swartz's Roofing 		Lewisburg Legion
2005	-	Ruffians/3N2 			Acres/Lewisburg Legion
2006	-	Ike's Trucking 			Lewisburg Legion/Orlando's
2007 	1 	Monogramming Plus 		Lewisburg Legion
     	2  	Minnier Hearing			?
     	3 	Pro-Hole Fillers		?
     	4 	Sunbury Eagles			?
2008 	1 	Lewisburg Legion 		Klines Trucking
     	2 	Sunbury Eagles 			Reichards Auto
     	3 	Kluge Insurance			?
2009 	1 	Reichard's Auto 		W&L Subaru
     	2 	R&D #2				?
     	3 	Bison Motors			?
2010 	1 	Sunbury Eagles 			M&S Softball
     	2 	Sweaty Cups (R&D)		?
     	3 	Reichard's Busing		?
2011 	1 	Rover Plus 9 			M&S/Bass
     	2 	Klines				?
     	3 	Team X/Blaise			?
2012 	1 	LTS/Angry Cowboys 		Rover Plus 9
     	2 	Blaise Alexander II 		Susquehanna Nissan
     	3 	Garveys Flooring 		Cherry Alley Cafe
     	4 	Reichards Busing 		C.W.C.
2013 	1 	LTS/Spyglass 			Rishels Windows
     	2 	Miller's Construction 		Cherry Alley Cafe
     	3 	L.T.R. Softball 		Apple Hill 4x4
2014 	1 	?
     	2 	?
     	3 	?
2015 	1 	LTS				Lewisburg Legion
     	2	Tap Dat Sports 			Crabb Roofing	
     	3 	Boatman's 			Bayard's Printing
     	4 	Apple Hill 4x4			USG
Sunbury Softball League
Year	Champion			Runner-up
1969 	Sunbury VFW			?
1970 	Brooker Sales			Hauser Homes
1971 	?				?
1972 	?				?
1973 	Braves				?
1974 	?				?
1975 	Finn's Hotel			Central Pennsylvania Savings
1976 	?				?
1977 	New Berlin American Legion 	Sunbury Motors
1978 	New Berlin American Legion	Finn's Hotel
1979 	New Berlin American Legion	Oasis Cafe
1980 	Irish Valley			?
1981 	Irish Valley			Norry Hookies
1982 	Irish Valley			?
1983 	Irish Valley			Norry Hookies
1984 	? Irish Valley			?
1985 	? Irish Valley			?
1986-99 ? (1993 ? Accoustic Clean, 1995 ? Pleasant Oil)
1998 	Ruffians			?
1999 	Country Tavern			Ruffians
2000 	Ruffians			Hotel Edison
2001 	Dan's Den			Peppermint Lounge
2002 	Dan's Den			Hotel Edison/Nextel
2003 	Martz's/Dan's Den/Miken 	Coca-Cola/3N2/Ruffians
2004 	Coca-Cola/3N2/Ruffians 		Dan's Den
2005 	T-Ross Construction		Amity Leasing
2006 	Sunbury Eagles and Snyder's Construction (Declared Co-Champs)
2007	Amity Leasing			Dan's Den
2008 	PA Avenue Sports/Dans Den 	Amity Leasing
2009 	Amity Leasing			Sunbury Eagles
2010 	Sunbury Eagles 			Brady Fire Company
2011 	LTS/PAS Angry Cowboys 		Spyglass Winery
2012 	W&L Subaru/Americus Hose 	Spyglass Winery
2013 	LTS/Spyglass/East Ends 		Front St Motors/Americus Hose
2014 	?
2015 	?
Northside League (Hazelton-Drifton)
Year	Champion			Runner-up
1983 	Bott's Hotel
1984 	? Bott's Hotel
1985 	Bott's Hotel
1986 	Bott's Hotel
1987 	? Bott's Hotel
1988 	Bott's Hotel
1989 	Bott's Hotel			East Penn Electric
1990 	Birk’s Trucking
1991 	Sports Rock Cafe		Ryba's
1992 	?
1993 	?
1994 	B&B Cards			Sports Rock Cafe
1995	
1996	
1997	
1998	Jake's Cafe			Miller's Plumbing & Heating
1999	DeAngelo Brothers
2000 	?
2001 	?
2002 	?
2003 	Sutton Refrigeration 		Jake's Cafe
2004 	Sutton Refrigeration 		Jake's Cafe
2005 	Sutton Refrigeration 		Jake's Cafe
2006 	Sutton Refrigeration 		Jake's Cafe
2007	Sutton Refrigeration 		Nocchi's Pharmacy
2008	Sutton Refrigeration		Jake's Cafe
2009 	Torco Supply 			Nocchi's Pharmacy
2010 	Jake's Cafe/Fabri-Kal 		Nocchi's Pharmacy
2011 	Torco Supply 			Fabri-Kal/Jakes
2012 	Torco Supply 			Nocchi's Pharmacy
2013 	Homecourt (Nocchi's) 		Stick-It
2014 					Stick-It
2015 					Merrick's
Pocono Mountain Softball League
Year	Champion			Runner-up
1981 	Pocono Sport Shop 		Memorytown 
1982 	?				?
1983 	Ken's Hide-a-Way 		?
1984	?				? 
1985 	Kasa's Pizzeria 		Ken's Hide-a-Way 
1986 	Ken's Hide-a-Way 		? 
1987 	Frank's Fashions		? 
1988 	Frank's Fashions		? 
1989 	Memorytown 			J.A. Reinhardt 
1990 	J.A. Reinhardt			? 
1991 	Quinn's 			? 
1992 	Quinn's 			? 
1993 	Homestead Land Services		? 
1994 	Little Brown Jug 		Knecht's Excavating 
1995 	Knecht's Excavating 		Little Brown Jug 
1996 	Knecht's Excavating 		Little Brown Jug 
1997 	Sarah Street Grill 		Mount Airy Lodge 
1998 	Knecht's Excavating 		Homestead Land Services 
1999 	Knecht's Excavating 		Homestead Land Services 
2000 	Knecht's Excavating 		Homestead Land Services 
2001 	Knecht's Excavating 		Homestead Land Services 
2002 	Knecht's Excavating 		Homestead Land Services 
2003 	Knecht's Excavating 		Pocono Lake Hotel 
2004 	Knecht's Excavating 		Pocono Lake Hotel 
2005 	Knecht's Excavating 		McDorff's Tavern 
2006 	Knecht's Excavating 		Homestead Land Services 
2007	Knecht's Excavating 		Main Street Lounge
2008	Trimax				RTC Painting & Powerwashing
Chambersburg Slow Pitch League - (Upper Division)
Year	Champion			Runner-up
2007 	David H. Martin's Excavating 	Moose Lodge #842
2008 	Moose Lodge #842 		David H. Martin Excavating
2009 	IMRS 				Chambersburg Moose Lodge #842
2010 	David H. Martin's Excavating 	New Franklin Ruritan
2011 	IMRS 				Chambersburg Waste Paper (CWP)
2012 	Relax Lounge 			IMRS
2013 	Relax Lounge 			Upton
2014 	?
2015 	?
Chambersburg/Gettysburg/Greencastle/Mercersburg
Year	Champion			Runner-up
1975 	Canada Dry 			Corner Bar
1976 	Marine Corp 			Corner Bar
1977 	Canada Dry
1978 	Canada Dry
1979 	Canada Dry 			Marine Corp
1980 	Canada Dry
1981 	Strait Mfg.
1982 	Strait Mfg.
1983 	Open Pantry
1984 	Town & Campus
1985 	Sites & Stouffer
1986 	Craig's Bullshippers
1987 	Craig's Bullshippers
1988 	Sites & Stouffer
1989 	Sites & Stouffer 		Denny's Auto
1990 	Hoffman Chevrolet 		Craig's Bullshippers
1991 	Strait Mfg. 			Craig's Bullshippers
1992 	Craig's Bullshippers 		Denny's Auto
1993 	Stouffer Auto 			Gardner’s Market
1994 	Craig's Bullshippers 		CRS Insurance
1995 	CRS Insurance 			Keystone Light
1996 	Marine Corp 			B&S Distributing
1997 	Marine Corp 			DH Martin Excavating
1998 	Moose #842 			Mercersburg VFW
1999 	Craig's Bullshippers 		Shively Motors
2000 	Craig's Bullshippers 		Mim's Hoagies
2001 	Craig's Bullshippers 		Dibella's Pizza 
2002 	Craig's Bullshippers 		DH Martin Excavating
2003 	Craig's Bullshippers 		DH Martin Excavating
2004 	Craig's Bullshippers 		Marine Corp
2005 	Craig's Bullshippers 		Moose #842
2006 	Craig's Bullshippers 		Moose #842
Steel Valley League (Upper Division)
Year	Champion			Runner-up
2002 	Kenny P's 			The Theme
2003 	RB's Lane 37 Horsemen 		Inn the Ruff
2004 	Hollywood Showbar/Miken		AFLAC/Fan Club
2005	Hilltopper's Pub/Clancy's	Big Dogs/Tailgaters
2006	Team Audacity/Clancy's		Clancy's/Plaza Lounge
2007	Clancy's/Longo's		Tailgators
2008	McKeesport PNA #352 Silverbacks	Hurricane Alley
2009 	McKeesport PNA #352 T5 		Hurricane Alley
2010 	Tailgaters/McKeesport PNA #352 	O'Malley's/Hurricane Alley
2011 	Tim's Corner Bar 		McKeesport PNA #352
2012 	McKeesport PNA #352 		WMBU Club
2013 	McKeesport PNA #352 		WMBU Club
2014 	Junebugs			Chub's Pub
2015 	Hard Noxx			Floreffe Hotel
Penn Plum Monroe Sunday League (Section 1)
Year 	Champion 			Runner-up
1986 	Rowdies 			?
1987 	Express 			?
1988 	JJ's 				?
1989 	JJ's 				?
1990 	Angelo's 			?
1991 	JV Lounge 			?
1992 	JV Lounge 			?
1993 	Sandy Creek Lounge 		?
1994 	JV Lounge/Hippo's Pub 		?
1995 	Wilkins Italian Club 		?
1996 	JV Lounge 			?
1997 	JV Lounge 			?
1998 	Stewart's Lounge 		?
1999 	JV Lounge 			Stewart's Lounge-1
2000 	Casey's Knights 		Sandy Creek Inn
2001 	Fiore's 			Casey's Knights
2002 	Liberty Bail Bonds 		Casey's Knights
2003 	Casey's Knights 		Liberty Bail Bonds
2004 	Sports Page 			Game Time Decision
2005 	Game Time Decision 		Nick's Auto
2006 	The Boulevard 			Flynn's Pub
2007	Big Dogs			Nick's Auto
2008	Somma's Pizza			Nick's Auto  
2009 	Somma's-2/Liquor Box  		Somma's Pizza
2010 	412 Stacked  			Stewarts Lounge
2011 		-Cancelled
2012 	?
2013 	Carnivores-6  			Phillies     
2014 	?
2015 	Phillies			Carnivores-2
       
Westmoreland County League (Latrobe/Derry League up to and including 2006)
Year 	Champion 			Runner-up
2005 	Gera's/Gianilli's II 		Dominic's/Casa Rock
2006 	Gera's/Gianilli's II 		Johnny's Wifes Place
2007 	Gera's/Gianilli's II 		Johnny's Wifes Place
2008	Gera's/Gianilli's II		Team eXtreme
2009 	Giannilli's II/Dom's  		JWP
2010 	Giannilli's II/Dom's  		Kountry Klub
2011 	Dunbar 				Giannilli's II/Dom's Pest Control
2012 	Giannilli's II/Dom's 		All-Star Roofing/Bulldogs/CW Price
2013 	Giannilli's II/Dom's  		Bridgeport
2014 	Giannilli's II			St. Joe's
2015 	Giannilli's II/Alpha		PHGC-Possum Hollow Gun Club
       

South Hills
Year Div	Champion 		Runner-up
2009 Gold 	Vinnies Hitmen   	Belasario's/Steeltown
2010 Gold 	Longos   		Vinnies
2011 Gold 	PBar   			Longos 
2012 Gold 	Michael's Tavern   	?
2013 Gold 	Longos   		?
2014 	
2015 Div-1	

South Hills Sunday
Year Div	Champion 		Runner-up
2009 Upper 	Vinnies Hitmen   	St. Henry's
2010 Upper 	Michael's Tavern   	Vinnie's
2011 Upper 	Michael's Tavern	?
2012 Upper 	Michael's Tavern	Longo's
2013 Upper 	Cains   		?
2014 Upper 	Carrick Lit Club	?
2015 Upper 	Ugly Dog Saloon		Redbeards

Fayette Travel
Year Div	Champion 		Runner-up
2007 Colonial 4 	Grindstone
2008 LaBelle 		Colonial 4
2009 Colonial 4 	Redd Dawgs
2010 Monessen VFD 	Allison
2011 Labelle 		Red Dawgs
2012 ?
2013 ?
2014 ?
2015 ?

Field of Dreams (Masontown/Uniontown)
Year Div	Champion 		Runner-up
2011 
2012 
2013 BBS/Numa Tools	C4
2014 ?
2015 ?

Beaver County - Bradys Run
Year 	Champion 		Runner-up
2009 	Strike Force 	?
2010 	Strike Force 	Diamond Devils 
2011 	Brew-ski's 	? 
2012 	?
2013 	?
2014 	?
2015 	?

Pittsburgh Women's Amateur Softball League
Year	Champion			Runner-up
1999 	Backstreets   			?
2000 	Gateway Cafe  			Backstreets
2001 	Backstreets   			Ann's Two
2002 	Duke's Station   		Quiet Thunder
2003 	Clancy's Pub (Co-Champions) 	Divas
2004 	Divas   			Pam's Team
2005 	Pam's Team   			Redbeards
2006 	Metro Sports   			Pam's Team
2007 	Pam's Team   			Metro Sports
2008 	Metro Sports   			Pam's Team
2009 	Metro Sports   			Rivals
2010 	Metro Sports   			Rivals
2011 	Rivals   			Metro Sports
2012 	Metro Sports   			Rivals
2013 	Justus   			Backstreets
2014 	? Backstreets			? Justus
2015 	Not Ur Pitch			Monkey Bar
Easton Women's Softball League (1998-present)
Palmer Adult Rec League (PARL) 1976-1997
1976-2004; league champ determined by best Regular Season Record
2005-2007; league champ determined by playoffs
2008; league champ determined by two division winners playing best of 3
2009-2010; league champ determined by best Regular Season Record
2011-2013; league champ determined by * regular season champ vs # playoff champ, unless same team wins both.
Year	Champion				Record/Runner-up
1976 	Athlete's Den		 		(12-2)
1977 	Club House Cafe 			(16-4)
1978 	Club House Cafe 			(19-3)
1979 	Club House Cafe 			(15-1)
1980 	Bajan's Market 				(17-4)
1981 	Coccia Manufacturing 			(13-2)
1982 	Rudy's Arco 				(14-4)
1983 	Bajan's Royals 				(15-2)
1984 	Tron's Villa Marie 			(16-2)
1985 	Tron's Villa Marie 			(15-4)
1986 	Sport About 				(14-2)
1987 	Century 21 Duffy Realty 		(13-5)
1988 	Sport About 				(15-7)
1989 	Rip Van Winkle's Tavern 		(13-5)
1990 	Tatamy Fire Company 			(16-2)
1991 	Ski Brothers 				(14-2)
1992 	Morries Acres/Snapple 			(13-4)
1993 	Tatamy Fire Company 			(14-2)
1994 	Flynn's Catering 			(14-3)
1995 	Flynn's Catering 			(16-1)
1996 	Flynn's Catering 			(16-0)
1997 	Flynn's Catering 			(20-0)
1998 	Flynn's Catering 			(19-1)
1999 	Flynn's Catering/South Main Wheel 	(16-2)
2000 	Flynn's Catering 			(15-1)
2001 	Flynn's Catering 			(19-1)		
2002 	Flynn's Catering 			(20-0)
2003 	Flynn's Catering 			(19-0)
2004 	Flynn's Catering 			(18-1)
2005 	Flynn's Catering 	(*20-1)		(4-1 playoffs)		LJ Zucca Jags
2006 	LJ Zucca Jags 		(*13-4)		(5-0 playoffs)		Flynn's Catering
2007	# Morici's Restaurant 	(14-5)		(8-1 playoffs)		* Hecktown/Last Call
2008	Millenia Salon & Spa 	(17-2 National)	(2-1 best of 3)		Fat Jacks (14-5 American)
2009 	Morici's Restaurant 			(26-0)
2010 	Sponsorless/Maurer & Scott	 	(18-1)
2011 	# Shruty's Pub 		(12-5) 		(5-1 playoffs, 2-1) 	* Morici's Restaurant
2012 	Rip Van Winkles 	(*14-6)		(1-2 playoffs) 		# Maurer & Scott (14-6, 3-0 playoffs) - see note
2013 	Maurer & Scott		(*17-3) 	(3-0 playoffs)		Avona Fire Company	
2014 	Maurer & Scott		(*17-3)		no info on playoffs	?
2015 	Avona Fire Company	(*19-3)		(3-0 playoffs)		Maurer & Scott
Note: Maurer & Scott opted not to play the Regular Season champ in the finals, thus forfeiting.
 
Valley League- Archbald
Year 	Champion 			Runner-up
2007 	Lions Head
2008 	Lions Head
2009 	Lions Head
2010 	Lions Head 			IAC
2011 	Dukes/Lionhead 			The Coach
2012 	Mitchko's Lawncare 		The Coach
2013 	Dukes 				Bud's Bar
2014 	Dukes 				Bud's Bar
2015 	

Taylor West Side League- Dunmore
Year 	Champion 			Runner-up
2005 	Cookies Travelers
2006 	Cookies Travelers
2007 	Cookies Travelers
2008 	Cookies Travelers
2009 	Cookies Travelers  		Brunetti's Pizza
2010 	Cookies Travelers  		Adult World
2011 	Cookies Travelers  		Fort II
2012 	Lackawanna County Travelers 	?
2013 	?
2014 	
2015 	

Scranton Area before (Moosic/Old Forge)
Year 	Champion 		Runner-up
1963 	? Moosic Merchants
1964 	? Moosic Merchants
1965 	? Dante's Literary Society
1966 	? Dante's Literary Society
1967 	? Dante's Literary Society
1968 	? Dante's Literary Society
1969 	? Dante's Literary Society
1970 	? Dante's Literary Society
1971 	? Dante's Literary Society
1972 	? Dante's Literary Society
1973 	? Dante's Literary Society
1974 	? Zippay's Cafe
1975 	? Zippay's Cafe
1976 	? Autohaus
1977 	? Autohaus
1978 	? Cha-Sam Builders
1979 	? Cha-Sam Builders
1980 	? Gino's News
1981 	? Gino's News
1982 	? Revello's Pizza
1983 	? Gino's News
1984 	? Maxie's Lounge
1985 	? Diamond K
1986 	Merged Moosic and Old Forge together
Moosic-Old Forge League Championships
First Half Champion vs. Second Half Champion for Overall League Champ
(if the same team won both halves, no finals were played)
Year 	Champion 			Runner-up
1986 	DiGiovine Drug 			Unopposed (beat Salerno’s Café both halves)
1987 	Salerno’s Café 			Unopposed (beat DiGiovine Drug both halves)
1988 	DiGiovine Drug  		Unopposed (beat Matt's and Salerno's)
1989 	Revello’s Pizza  		DiGiovine Drug
1990 	Matt’s Service Station 		Muldoon’s Saloon
1991 	Revello’s Pizza  		Gino’s Central City News
1992 	Matt’s Service Station  	Salerno’s Café 
1993 	Matt’s Service Station  	Revello’s Pizza
1994 	Matt’s Service Station  	Unopposed (beat Sluck’s Catering both halves)
1995 	GI’s Bar 			Unopposed (beat Paparazzi and Julia’s Hotel)
1996 	Julia’s Hotel   		Unopposed (beat GI’s Bar and Paparazzi)
1997 	Julia’s Hotel   		Unopposed (beat Paparazzi both halves)
1998 	Julia’s Hotel   		Unopposed (beat Paparazzi both halves)
1999 	- No League- 3 teams competed in Pittston League
2000 	Old Forge Physical Therapy    	Unopposed (beat Al’s Lounge and Salerno's)
2001 	Salerno’s Café   		Unopposed (beat Old Forge PT and Al's)
2002 	Al’s Lounge    			Mariotti Law
2003 	Dooley’s Pub    		Café Rinaldi
2004 	Salerno’s Café   		Unopposed (beat Dooley's and Tal’s Deli)
2005 	Modern Gas    			Unopposed (beat Devil Dental and Cafe Rinaldi)
2006 	Cafe Rinaldi   			Marmo Plumbing
2007 	Old Forge Social Club     	Cafe Rinaldi
2008 	Cafe Rinaldi   			Moosic Diner
2009 	Old Forge Social Club     	Moosic Diner
2010 	Old Forge Social Club     	Penalty Box
2011 	Old Forge Social Club     	Moosic Diner
2012 	Revello's Pizza  		Unopposed (beat Moosic Diner both halves)
2013 	Revello's Pizza  		Unopposed (beat Salernos Cafe and GIs Bar)
2014 	Revello's Pizza			Salernos Cafe
2015 	Revello's Pizza			Unopposed (beat Chicken Coop both halves)

Wilkes-Barre (missing some years)
1974 ? Library Lounge			Anthracite Cafe
1975 ? Anthracite Cafe			Library Lounge
1976 ? Dohman's Sportique		Anthracite Cafe
1977 ? Suds Tavern			Eagen's Bar
1978 ? Suds Tavern			Eagen's Bar
1979 ? Overbrook Inn			Kennedy's
1980 ? Overbrook Inn			Kennedy's
1981 ? Overbrook Inn			Doc's Oilers		
1982 ? Doc's Oilers			By-Pass Lounge
1983 ? By-Pass Lounge			Doc's Oilers
1984 ? By-Pass Lounge			Overbrook Inn
1985 ? Brogna's Deli			Roth American
1986 ? Valley Chevrolet			CJ Asphalt
1987 ? Moran's				Chic's Junkyard Dogs
1988 ? Valley Chevrolet			Moran's
1989 ? Valley Chevrolet			Noxen Rebels
1990 ? Noxen Rebels
1991 ? Mountain Top Video
1992 ? Mountain Top Video
1993 ? Sports Jes
1994 ? Sports Jes
1995 ? Mountain Top Video
1996 ? Jerry's Softball
1997 ? Jerry's Softball
1998 ? Fleet Decal
1999 ? Brews Brothers
2000 ? Brews Brothers
2001 ? Sports Jes
2002 ? Kelly's


Shade Mountain-Middleburg (missing some years)
1971 ? Woodmode
1972 ? Woodmode
1974 ? Woodmode
1977 ? Troxelville
1979 ? Troxelville
1988 ? Locker Room
1989 ? Shade Mountain Inn
1998 ? Locker Room
2000 ? Country Tavern
2001 ? Country Tavern
2002 ? Penn Lyon Homes
2007 ? Beaver Creek
2008 ? Pro Ink/Penn Lyon Homes

Tuscarora Softball Association-Mifflintown (missing some years)
1995 ? Lauver & Longacre
1996 ? Gray's Pallets
1998 ? Lauver & Longacre
2001 ? Zimmerman Trucking
2002 ? Kinsley Construction
2005 ? Haines Bookeeping
2006 ? Gray's Pallets
2007 ? Geedey's Towing
2008 ? Mike Kleck Paving

Kish Area-Lewistown  (missing some years)
1984 ? Berube Beverage
1985 ? Berube Beverage
1987 ? Wilt's Vending Service
1992 ? Peachy Builders
1999 ? Penepacker Insurance
2001 ? Penepacker Insurance
2002 ? One Stop Communication		Seasons Restaurant
2003 ? Penepacker Insurance/Easton
2004 ? Seasons Restaurant

Williamsport (missing some years)
1956 ? Williamsport VFW
1957 ? Williamsport VFW
1958 ? Duboistown VFW
1959 ? Williamsport VFW
1960 ? Duboistown VFW
1961 ? Shamrocks
1962 ? Barnes Gulf
1963 ? Don's
1964 ? Pop's Tavern
1965 ? Duboistown VFW
1966 ? Pop's Tavern
1967 ? Frederick's
1968 ? Kelly's Grill
1969 ? Harold's Bar
1970 ? Kelly's Service
1971 ? Billtown Brewers
1972 ? Churbs
1973 ? Weilens
1974 ? Frankies
1975 ? Barnes Gulf
1976 ? Frankies
1977 ? Frankies
1978 ? Williamsport Village
1979 ? Reds
1981 ? Reds
1982 ? Curfman's
1983 ? Stopper Construction
1984 ? Metamorfisis
1985 ? Metamorfisis
1986 ? Metamorfisis
1987 ? Metamorfisis
1988 ? Metamorfisis
1989 ? Metamorfisis
1990 ? Metamorfisis
1991 ? Metamorfisis

EARLY ASA Hotbed
New Kensington/Creighton/Springdale/Arnold/Glassmere/Tarentum/Natrona/Vandergrift
1955 Spot Tavern, Creighton
1955 American Slovak Club, Glassmere
1955 Ray Rivers Bar, Tarentum
1955 Sons of Rest, Natrona
1955 Grande Lounge, New Kensington
1956 Spot Tavern, Creighton
1956 American Slovak Club, Glassmere
1956 Shamey's, New Kensington
1957 Spot Tavern, Creighton
1957 Sons of Rest, Natrona
1958 PBI, Glassmere
1958 Dapper Dan's, Vandergrift
1958 Frohsinn, New Kensington
1959 Krivan Club, Springdale
1959 PBI, Glassmere
1959 Dapper Dan's, Vandergrift
1959 Jednote #831, Tarentum
1959 Grande-Caruso, New Kensington
1960 Krivan Club, Springdale
1959 Grande-Caruso, New Kensington
1961 Krivan Club, Springdale
1961 Serventi-Spot Tavern, New Kensington
1962 Robert's-Caruso Carpets, Springdale
1962 Krivan Club, Springdale
1962 Grande-Leah, New Kensington
1963 Hilltop, Arnold
1963 Krivan Club, Springdale
1963 Grande-Leah, New Kensington
1963 Sgrigna’s, New Kensington
1964 Krivan Club, Springdale
1964 Ar-Den Hilltop, Arnold
1964 Villela's Lounge, New Kensington
1965 Krivan Club, Springdale
1965 Grande Lounge, New Kensington
1965 Dapper Dan's, Vandergrift
1966 Ar-Den Hilltop, Arnold 
1967 Krivan Club, Springdale
1967 IAES Club, Arnold
1967 Hub's, New Kensington
1968 Creighton Hose, Creighton
1968 Village Tavern, Springdale
1968 Golf Oasis, Arnold
1969 Braddock, Springdale
1970 Krivan Club, Springdale
1971 Krivan Club, Springdale
1972 Hubby’s, New Kensington

Bill Jones (Northeast Philadelphia) Weeknight League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-1995	?				?
1995		Class Act			Bushwackers
1996		?				?
1997		?				?
1998		?				?
1999		Jones Boys			Bushwackers		
post-1999	?				?
Disston Rec (Northeast Philadelphia) Sunday League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1975-2002	no imformation available
2003		McNally's			?
2004		A&B Contracting			?
2005		?
2006		?
2007		?
2008		?
Roosevelt (Northeast Philadelphia) League Championships
Year		Champ				Runner-Up
1992		?				?
1993		?				?
1994		Digitech			?
1995		Stevie B's			Merch Brothers Pizza
1996		Stevie B's			Scotty's Bar
1997		Rauchut's Tavern		?
1998		Stevie B's			Rauchut's Tavern
1999		Stevie B's 			General Grant's Saloon
2000		Coach's 			Fun Guys
2001		Coach's 			Fun Guys
2002		Coach's 			Fun Guys
2003		Coach's 			Waiter's Concrete
2004		Coach's 			Squirrels
2005			NO LEAGUE
2006		?
2007		?
2008		?
Murphy Rec (South Philadelphia) League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-1999	?
1999		McDaniel's			?
2000		McDaniel's			?
2001		McDaniel's			?
2002		McDaniel's			?
2003		McDaniel's			?
2004		Coley's Bar			McDaniel's
2005		Fireside			Justaya
2006	Justaya vs Coley's Bar (no info on final result)
2007	Justaya and Coley's Bar (came in 1st their respective divisions- no more info available)
2008		?
Piccoli (Juniata-Philadelphia) League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-2000	?
2000		Sweeney's			Brawlers
2001		Pat's Pub			A&B Contracting
2002		Sweeney's			A&B Contracting
2003		Sweeney's			A&B Contracting
2004		Sweeney's			Tom's Sportsman
2005		?
2006		?
2007		?
2008		?
McDevitt Rec (East Falls) League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-1985	?
1985		Italian Club			?
1986		Roccia Roofing			?
1987		Billy Murphy's Irish Saloon	?
1988		Italian Club			?
1989		Italian Club			?
1990		Roccia Roofing			?
1991		Falls Tavern			?
1992		Italian Club			?
1993		Bedrock Giants			?
1994		Bedrock Giants			?
1995		Billy Murphy's Irish Saloon	?
1996		Soup Patrol			?
1997		Young Guns			?
1998		The Ridge			?
1999		Young Guns			?
2000		Young Guns			?
2001		Fat Edna's			?	(merged with Kendrick Rec League)
2002		Sowisdral Contracting		?
2003		Frank's Pizza			?
2004		Keough Construction		?
2005		?
2006		?
2007		?
2008		?
Kendrick Rec (Roxborough) League Championships
Year		Champ				Runner-Up
Pre-2001	?
2001		Fat Edna's			?	(merged with McDevitt Rec League)
2002		?				?
2003		C.J & Eck's			?
2004		C.J & Eck's			Spanky's
2005		C.J & Eck's			Scanlon's
2006		C.J & Eck's			Parker Pub
2007		Weathertight Roofing		Hogan's
2008		Parker Pub			Hogan's
Bill Jones (Northeast Philadelphia) Sunday SUMMER League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-1988	?				?
1988		?				?
1989		Columbia Yacht Club		?
1990		Columbia Yacht Club		?
1991		Columbia Yacht Club		?		
1992		Columbia Yacht Club		?
1993		Columbia Yacht Club		?
1994		Reale's Tavern			?
1995		Columbia Yacht Club		Bushwackers
1996		Class Act			Press Bar
1997		Bushwackers			Black Sox
1998		Full Moon Saloon		Pat's Pub
1999		Full Moon Saloon		Jones' Boys
2000		Penny Garden Americans		Jones' Boys 
2001		Penny Garden Tavern		Owens Cafe
2002		Penny Garden Tavern		Pat's Pub
2003		Penny Garden Tavern		Jones' Boys
2004		Penny Garden Tavern		Fibber Magee's
2005		Penny Garden Tavern		Far Northeast
2006		Owen's Cafe			Penny Garden Tavern
2007		Penny Garden Tavern		Aston Tavern
2008		Penny Garden Tavern		Daddio's/Penny's II
Bill Jones (NE Philadelphia) High Arc Fall Sunday League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-1983	?				?
1983		?				?
1984		Carney's Tavern			?
1985		?				?
1986		?				?
1987		?				?
1988		?				?
1989		Columbia Yacht Club		?
1990		Columbia Yacht Club		?
1991		Columbia Yacht Club		?
1992		Carney's Tavern			Columbia Yacht Club	
1993		Columbia Yacht Club		Carney's Tavern
1994		Reale's Tavern			?
1995		Carney's Tavern			Columbia Yacht Club	
1996		Class-Act			Press Bar
1997		Bushwackers			Black Sox
1998		Full Moon Saloon (Bushwackers)	Owens Cafe
1999		Blarney				Pat's Pub
2000		Blarney				Clutch-up
2001		Penny Garden Tavern		Pat's Pub
2002		Pat's Pub			Jones' Boys
2003		Penny Garden Tavern		Jones' Boys 
2004		Penny Garden Tavern		Jones' Boys
2005		Penny Garden Tavern		Fibber Magee's
2006		Ashton Tavern			Fishtown
2007		Penny Garden Tavern		Ashton Tavern
2008		?
Piccoli (Juniata-Philadelphia) Fall League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-1999	?
1999		Pat's Pub/Showtime		Sweeney's 
2000		Sweeney's			Pat's Pub/Showtime
2001		Pat's Pub			Sweeney's
2002		Pat's Pub			A&B Contracting
2003		Pat's Pub			Sweeney's
2004		Sweeney's 	(Co-Champs)	Pat's Pub
2005		?
2006		?
2007		?
2008		?
Feltonville Rec (Philadelphia) Fall League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-1997	?
1997		Preliminary Bar			Sweeney's 
1998		Preliminary Bar			Sweeney's
1999		Sweeney's 			Brawlers
2000		Sweeney's 			A&B Contracting
2001		Sweeney's 			A&B Contracting
2002		Sweeney's (Co-Champs)		Pat's Pub
2003		A&B Contracting			Brawlers 
2004		A&B Contracting			Tom's Sportsman
2005		?
2006		?
2007		?
2008		?

Bensalem Fall League Championships
Year		Champ				Runner-Up
pre-2005	?
2006		Waiter's Concrete		Penny Garden Tavern
2007		Penny Garden Tavern		Waiter's Concrete
2008		?
 
 
To Go to the remainder of the Norristown Area League Page

Back to the Norristown Softball Home Page

©1998 Steve Dimitry, all rights reserved.

Email: sdimitry@verizon.net